Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
  • Wersja dla niedowidzących Ikona wersja dla niedowidzącychWersja dla niedowidzących
  • Ikona wersja dla niepełnosprawnych Wersja dla niepełnosprawnych
  • Wielkość czcionki
    Zmniejsz rozmiar czcionki
    Zwiększ rozmiar czcionki
  • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
20 września 2022

Stypendia dla najlepszych

Drukuj

Uczniowie dąbrowskich szkół zostali nagrodzeni stypendiami Miasta Dąbrowa Górnicza za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Prezydent przyznał 95 stypendiów wszystkim tym, którzy uzyskali nie tylko wysoką średnią ocen w ubiegłym roku szkolnym, ale również odnieśli sukcesy w olimpiadach i konkursach naukowych i artystycznych oraz w zmaganiach sportowych.

Oficjalne wręczenie stypendiów odbędzie się 12.10.2022 r. o godzinie 10:00 w Pałacu Kultury Zagłębia podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy sukcesów w realizacji kolejnych ambitnych celów!

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich stypendystów.

1.

Justyna Michałkiewicz

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

2.

Marcin Samojluk

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

3.

Oliwia Milczarek

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

4.

Bartosz Kieljan

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

5.

Kacper Latosik

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

6.

Patryk Rychlik

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

7.

Gabriela Gwiazda

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

8.

Weronika Pielka

 

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego w Dąbrowie Górniczej

9.

Zuzanna Włodyka

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

10.

Julia Przewieźlik

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

11.

Wiktor Swatowski

 

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Emilii Zawidzkiej w Dąbrowie Górniczej

12.

Sebastian Słowikowski

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

13.

Miłosz Citak

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

14.

Paweł Suwalski

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

15.

Aleksander Jachym

 

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej

16.

Edyta Wacławczyk

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

17.

Natalia Rogowicz

 

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Stanisława Staszica w Dąbrowie Górniczej

18.

Paulina Jagła

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

19.

Karolina Szmajda

 

Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej

20.

Maja Grudzińska

 

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej

21.

Jakub Pietraszko

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

22.

Natalia Jakubczyk

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

23.

Agata Dudek

 

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

24.

Natalia Banachowicz

 

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej

25.

Natalia Garbaciak

 

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej

26.

Wanessa Ziętek

 

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Karola Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej

27.

Zuzanna Posiewka

 

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej

28.

Paweł Mroziński

 

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego w Dąbrowie Górniczej

29.

Aleksandra Gołąb

 

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego w Dąbrowie Górniczej

30.

Mateusz Kubarek

 

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Stefana Żeromskiego
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Dąbrowie Górniczej

31.

Mateusz Pelz

 

Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Konopnickiej w Dąbrowie Górniczej

32.

Agnieszka Molęda

 

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

33.

Kacper Robakiewicz

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

34.

Bartosz Bieliński

 

Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej

35.

Kacper Kaczyński

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Górniczej

36.

Katarzyna Palimąka

 

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza
w Dąbrowie Górniczej

37.

Nataniel Gajocha

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
w Dąbrowie Górniczej

38.

Danuta Grudzień

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej

39.

Miron Mosurek

 

Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Zespole Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

40.

Magdalena Stefańczyk

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

41.

Michał Juroff

 

Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej

42.

Sonia Bekus

 

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej

43.

Matylda Sidor

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej

44.

Oliwia Gurbiel

 

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej

45.

Katarzyna Zając

 

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej

46.

  Weronika Socha

 

Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej

47.

Nikola Mrówczyńska

 

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Karola Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej

48.

Kinga Mucha

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

49.

Maja Bazylak

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

50.

Wiktoria Mendyk

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

51.

Maksymilian Waśko

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej

52.

Michał Kolasa

 

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi SPKS w Dąbrowie Górniczej

53.

Kinga Słowikowska

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

54.

Eryk Baranek

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

55.

Kacper Kozdrój

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Górniczej

56.

Filip Zieliński

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Górniczej

57.

Daniel Smuszkiewicz

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

58.

Amelia Stasikowska

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej

59.

Paulina Nawrot

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

60.

Jakub Wojdała

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

61.

Przemysław Wojdała

 

Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej

62.

Weronika Hat

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

63.

Martyna Rudy

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

64.

Piotr Więzik

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

65.

Emil Wrębiak

 

Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej

66.

Maja Sołtys

 

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Górniczej

67.

Jakub Libura

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

68.

Dominik Białowąs

 

Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej

69.

Mateusz Pasak

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Górniczej

70.

Matylda Adamczyk

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej

71.

Wojciech Szczepański

 

Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej

72.

Weronika Malinowska

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

73.

Jakub Wasilewski

 

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej

74.

Weronika Rokicka

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

75.

Emilia Tryjańska

 

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

76.

Wiktoria Siudyka

 

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

77.

Aleksandra Borzęcka

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

78.

Sebastian Liszka

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej

79.

Karolina Siudyka

 

Szkoła Podstawowa nr 31 im. Zagłębia Dąbrowskiego
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Dąbrowie Górniczej

80.

Jacek Lewicki

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej

81.

Kinga Maziar

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

82.

Marek Grzegorz Łagan

 

Szkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej

83.

Magdalena Mazur

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej

84.

Jan Nalepa

 

Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej

85.

Robert Misiak

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

86.

Filip Gamrot

 

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi SPKS w Dąbrowie Górniczej

87.

Zofia Cichy

 

Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkół nr 4
im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej

88.

Amelia Jakubiec

 

Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkół nr 4
im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej

89.

Hubert Kozłowski

 

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi SPKS w Dąbrowie Górniczej

90.

Maja Milewska

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej

91.

Marcin Zasucha

 

Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Zespole Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

92.

Filip Kubanek

 

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
w Dąbrowie Górniczej

93.

Nicole Majzner

 

Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

94.

Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej

95.

Julia Borowik

 

Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej

 

Czytaj więcej

Strona główna

Kodowali z gigantami

Strona główna

Posadź z nami drzewa w Dąbrowie Górniczej

Wiadomości

Przez dwa miesiące TIRY nie pojadą Strzemieszycką

Strona główna

Autobusy znów obsługują przystanki Gołonóg Osiedle i Gołonóg Dworzec PKP