Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
23 listopada 2021

Mikołajki w Dąbrowie Górniczej

Drukuj

Mikołajki tuż-tuż! Sprawdźcie, gdzie w Dąbrowie Górniczej spotkacie Mikołaja oraz jakie atrakcje przygotowały dąbrowskie instytucje.

Pałac Kultury Zagłębia

 • 6 grudnia o godz. 16:00 w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędą się – inne niż zwykle – Mikołajki! Dla dzieci oraz ich rodziców/opiekunów PKZ wyświetli seans Mikołaj w każdym z nas 2, poprzedzony rozdaniem prezentów oraz spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Informacje o biletach tutaj [kliknij].

Spotkania z Mikołajem odbędą się też w klubach osiedlowych i świetlicach środowiskowych, m.in. w Klubie Osiedlowym Unikat, Świetlicy Środowiskowej Łosień, Świetlicy Środowiskowej Rudy.

W Klubie Osiedlowym Krąg spotkanie z Mikołajem odbędzie się 3 grudnia o godz. 17:00. Spotkanie rozpocznie się od rozrywki – widowiska interaktywnego „Przygody ze świętym Mikołajem”, w którym to dzieci będą miały decydujący głos i aktywny udział. Po tym wydarzeniu odbędzie się spotkanie z Mikołajem oraz rozdawanie wymarzonych prezentów. Więcej informacji tutaj [kliknij].

Miejska Biblioteka Publiczna

 • W tym roku, w Mikołajki, św. Mikołaj pojawi się w Bibliotece Głównej i Filii nr 8 (Strzemieszyce Wielkie). Przed spotkaniem na bibliotecznych scenach wystąpią z programami animacyjnymi: Teatr Gry i Ludzie z „Gorączką Mikołajową” oraz O! Teatr z „Wyjątkowym prezentem”. Więcej informacji o zapisach tutaj [kliknij].

Nemo – Świat Rozrywki

 • Dąbrowski aquapark świętowanie Mikołajek rozpoczyna już w nocy z 4 na 5 grudnia. To wtedy odbędzie się Mikołajkowy Nocny Maraton Pływacki! Impreza skierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Więcej informacji tutaj [kliknij].

Fundacja Godne Życie

 • Fundacja Godne Życie jak co roku organizuje świąteczną zbiórkę słodyczy. Do kilku punktów w mieście przynosić można słodycze i artykuły szkolne/plastyczne, którymi w okresie świątecznym obdarowane zostaną najbardziej potrzebujące dzieci z Dąbrowy Górniczej. Słodycze można zostawić w: Miejskim Centrum Informacji, Centrum Aktywności Obywatelskiej i Szkole Języków Obcych Perfekt. Zbiórka trwa do 15 grudnia.

Mikołajki w Akademii WSB

 • Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB we współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów i Studentów Akademii WSB, Szkołą Języków Obcych AWSB, Biblioteka Akademicka oraz Brytyjskim Wydawnictwem USBORNE, Księgarnią Universee Books zapraszają na wyjątkowe mikołajkowe wydarzenie dla dzieci! Zapisy i szczegóły tutaj [kliknij].

Mikołajki nad Zalewem w Łośniu – tropem Świętego Mikołaja

 • Stowarzyszenie ROC – Razem Osiągniemy Cel 5 grudnia o godz. 11:00 organizuje w Łośniu rodzinną grę terenową. Dzieci wraz z rodzicami będą szukać punktów kontrolnych rozstawionych po okolicy. Cała trasa to około 2,5 km. W pakiecie: mapa z karta startową, medal, dyplom, drobna paczka ze słodyczami, kiełbaska z grilla dla dziecka i opiekuna/ów. Dodatkowe atrakcje: otrzymanie prezentu od samego Świętego Mikołaja! Możliwość zrobienia sobie zdjęcia ze Św. Mikołajem, ognisko, grill, przejazd wozem strażackim, karnety na siłownię (do rozlosowania wśród opiekunów). Koszt uczestnictwa: 25 zł/dziecko.

Czytaj więcej

Wiadomości

Nocne układanie nawierzchni na rondzie i ulicy do stacji PKP w Gołonogu

Biznes

Czerwiec pod znakiem przedsiębiorczości

Wiadomości

Zmiany w komunikacji od 1 czerwca. Nowe linie, trasy i przystanki autobusowe

Strona główna

Zapraszamy na historyczny spacer ulicą 3 Maja