6 lipca 2020

Letnie atrakcje w NEMO

W wakacyjne upały każdy marzy tylko o tym, żeby się schłodzić! Sprawdźcie, co w tym okresie oferuje Nemo – Wodny Świat.

Nemo lipiec rozpoczęła akcją, która ma zachęcić do pójścia na wybory! „Wpływasz na wybory – Pływasz w Nemo!”. 12 lipca zrób sobie selfie przed lokalem wyborczym, pokaż je w kasie Nemo, a 2 godziny basenu otrzymasz za złotówkę. Akcja skierowana jest do mieszkańców Dąbrowy Górniczej.

Dąbrowska Akcja Lato

A w ramach Dąbrowskiej Akcji Lato, dla wszystkich najmłodszych oraz uczniów szkół podstawowych zameldowanych w Dąbrowie Górniczej aż dwie godziny pływania dziennie są bezpłatne. Wystarczy mieć ze sobą ważną legitymację szkolną i pokazać ją przy kasie. Darmowe pływanie w Nemo odbywa się w ramach Akcji Lato i finansowane jest przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej.

Wejścia od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 16:00 (ostatnie wejście o godz. 14:00). Dzieci do ukończenia 13. roku życia mogą korzystać z bezpłatnego wejścia na basen od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 (ostatnie wejście o 19:00) tylko pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Wstęp opiekuna odbywa się na podstawie biletu normalnego lub ulgowego z uwzględnieniem 20% zniżki!

Zanurz się w zabawie

Ponadto Nemo przygotowało mnóstwo dodatkowych atrakcji dla wszystkich. Jedna z nich to pływający tor przeszkód. Będzie działał jeszcze do 12 lipca. Sprawdźcie, czy dacie radę go przejść suchą stopą! Można z niego korzystać w ramach biletu basenowego.

Noc saunowa, na którą czekają wszyscy wielbiciele jeszcze większego gorąca, odbędzie się już 24 lipca.

Kolejną atrakcją jest Kino Plenerowe na parkingu przed Nemo. Film pt. I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże zobaczymy już 14 sierpnia o godz. 21.00!

Półkolonie w Nemo: sierpień, poniedziałek piątek, godz. 8.00 – 15.30. Sprawdź szczegóły półkolonii!

W Nemo działa też Klub Aktywnego Seniora.

 

Czytaj więcej

Wiadomości

Autobus naukowy „Bądź jak Ignacy” nad Pogorią III

Wiadomości

Awaria systemów rządowych

Zagłębiowskie Centrum Onkologii z dotacją Metropolii

Zmiana siedziby Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych