Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
4 kwietnia 2023

Kwietniowa oferta DIP

Drukuj

Indywidualne porady, szkolenie i warsztaty. Prowadzący działalność gospodarczą i zainteresowani biznesem, jak co miesiąc, mogą korzystać z bezpłatnych propozycji przygotowanych przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości.

W DIP czekają porady dotyczące marketingu, biznesu, księgowości, prawa, pozyskiwania dotacji na rozpoczęcie działalności, a także copywritingu. Liczba miejsc ograniczona, zapisy: inkubator-dabrowa.pl/harmonogram-doradztwa/

Oprócz serii konsultacji, na 12 kwietnia zaplanowano szkolenie „Prawidłowe rozliczenie PIT i ulgi w rozliczeniach”, które poprowadzą Anna Wierzbicka i Joanna Grzywa z Urzędu Skarbowego.

Z kolei 25 kwietnia, w ramach cyklu Biznes Mixer, odbędą się warsztaty „Jak skutecznie promować swoją firmę poprzez video w social mediach?”, które poprowadzi Paweł Kłoda z agencji Social Media Start.

Lokale dla przedsiębiorczych

Więcej informacji o działaniach prowadzonych przez DIP na stronie inkubator-dabrowa.pl i facebook.com/Dabrowski.Inkubator.Przedsiebiorczosci

Planujący rozkręcenie biznesu, a także ci, którzy działają na rynku mniej niż 5 lat, mogą zgłaszać się do kolejnej odsłony miejskiego konkursu „Lokal na start”. W jego ramach mogą ubiegać się o lokale z atrakcyjnymi, preferencyjnymi stawkami najmu. Nabór do 21 kwietnia. Więcej informacji.

DIP mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. DIP udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 785 656 419. Inkubator działa od 2019 r., z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Jest współorganizatorem programów i konkursów: „Model biznesowy dla Dąbrowy”, a także „Lokal na start”.

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Obejmuje m.in. pomoc przy przygotowaniu biznes planu, rejestracji i uruchomieniu działalności. Umożliwia pozyskanie dotacji, krajowych i unijnych, na funkcjonowanie czy zatrudnienie pracowników. Pomaga też w nawiązaniu relacji z kontrahentami i uzyskaniu u nich ulg albo zniżek. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronie dabrowa-gornicza.com

Pierwszy kwartał za nami

W pierwszym kwartale 2023 r., w DIP udzielono 111 konsultacji. 88 osób zgłosiło się tam po wsparcie, zorganizowano 13 wydarzeń – szkoleń, spotkań, warsztatów – które zgromadziły 195 uczestników.

Czytaj więcej

Wiadomości

Koleje Śląskie ze specjalną ofertą na wakacje

Wiadomości

Skrzyżowanie al. Róż/Legionów Polskich otwarte

Kultura

Graj i odkrywaj historię miasta

Wiadomości

Maturzyści poznali wyniki egzaminu