Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
 • Wersja dla niedowidzących Ikona wersja dla niedowidzącychWersja dla niedowidzących
 • Ikona wersja dla niepełnosprawnych Wersja dla niepełnosprawnych
 • Wielkość czcionki
  Zmniejsz rozmiar czcionki
  Zwiększ rozmiar czcionki
 • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
3 marca 2022

Dzień kobiet w Dąbrowie Górniczej

Drukuj

Już 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet! Pałac Kultury Zagłębia z tej okazji przygotował szereg imprez.

6 marca

„Dziewczyny takie są…”, czyli koncert z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Chóru Zorza, zespołu Non a Capella i solistów, na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia 6 marca 2022 o godz. 18:00!

W repertuarze wydarzenia zagoszczą takie klasyki jak „Brunetki, blondynki”, „Killing me softly” i „Can’t help falling in love”. Nie zabraknie też utworów z oper i operetek, np. „Habanera” z opery „Carmen” i „Co się dzieje, oszaleję” z opery „Księżniczka czardasza”. Na scenie pojawią się również tancerze ze Szkoły Tańca Marengo w Dąbrowie Górniczej. Bilety do kupienia tutaj.

7 marca

Mariusz Kalaga z zespołem w wyjątkowym „Koncercie dla kobiecych serc” już 7 marca 2022 o godz. 18:00 w Pałacu Kultury Zagłębia. Bilety do kupienia tutaj.

Przed koncertem swoje stoisko w Pałacu Kultury Zagłębia będzie miało Będzińskie Stowarzyszenie Amazonek, które regularnie edukuje mieszkanki i mieszkańców naszego miasta na temat profilaktyki raka piersi. Amazonki na specjalnych fantomach pokażą, jak wykonać samobadanie, będziecie też mogli zadać pytania i dowiedzieć się, jak dbać o siebie! Będzińskie Stowarzyszenie Amazonek współpracuje z miastem przy kampanii profilaktycznej „Tik Tak Tik – RAK – wczesne wykrycie daje Ci życie”. Pamiętajcie – profilaktyka może uratować życie!

8 marca (Dzień Kobiet)

Spektakl teatralny nawiązujący do bestsellera Pięćdziesiąt Twarzy GreyaKlaps! w wykonaniu aktorów warszawskiego Teatru Polonia na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia z okazji Dnia Kobiet – 8 marca o 19:00! 

Europejska premiera spektaklu, który w Ameryce cieszy się wielkim powodzeniem. Sztuka nawiązująca do Pięćdziesięciu twarzy Greya E.L. James – najsłynniejszego światowego czytadła dla kobiet. Tę wyśmiewaną i lekceważoną książkę przeczytało najwięcej kobiet na świecie, w USA już w ciągu trzech pierwszych miesięcy powieść sprzedała się w liczbie 20 milionów egzemplarzy! J.S. Blair, I.M. MacIntyre, J.A. Millan, S.A. Moran, C.J. Munch, A.M. Scheffler i I.P. Whalen napisali sztukę, która jest subtelną kpiną z tej książki i takiego rodzaju literatury. Na scenie spotykamy autorkę książki i dwójkę stworzonych przez nią postaci, które kłócą się z autorką o ich wizerunki i zalety intelektu i charakteru. Bilety do kupienia tutaj.

Czytaj więcej

Strona główna

Dąbrowa Katarska

Wiadomości

Od grudnia na dwa miesiące ciężarówki wrócą na Strzemieszycką

Biznes

W poniedziałek dowiemy się, kto wymyślił najlepszy „Model biznesowy dla Dąbrowy”

Rekreacja

W Chorwacji o pucharowe zwycięstwo