12 kwietnia 2019

Europejski Rajd Rodzinny

Chcesz ciekawie spędzić pierwszomajowe popołudnie? Namów rodzinę, przyjaciół, znajomych i razem weźcie udział w grze terenowej.

Europejski Rajd Rodzinny to już siódma edycja gry terenowej. Impreza odbędzie się w ramach „Dębowy Maj Festiwal”, 1 maja, w 15 rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

W zabawie mogą wziąć udział rodziny z dziećmi, dwu lub trzyosobowe drużyny złożone ze znajomych, przyjaciół. Przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia. Zawodnicy wystartują o godz. 13.00. Wyposażeni w mapki, będą musieli dotrzeć pieszo do punktów kontrolnych w okolicy jeziora Pogoria III i Parku Zielona, gdzie czekać będą na nich proste zadania sprawnościowe, łamigłówki i pytania dotyczące Unii Europejskiej.
Ich wykonanie będzie punktowane. Nieistotny będzie czas, w jakim drużyny pokonają trasę rajdu. Ważne, aby najpóźniej do godziny 17.30 dotarły do mety.

Udział w zabawie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Po zabawie zapraszamy wszystkich uczestników na wspólne grillowanie na terenie ośrodka Centrum Sportów Letnich i Wodnych w Parku Zielona.

Program rajdu:
12.00 – 12.55 – rejestracja zawodników
13.00 – start rajdu
17.30 – zamknięcie mety i punktów kontrolnych, grill
18.00 – rozdanie nagród, dekoracja zwycięzców, zakończenie imprezy

Podczas rajdu poruszamy się pieszo. Wyjątek mogą stanowić dzieci do 10-go roku życia, które mogą wziąć udział w zabawie na rowerach.

Dodatkowe informacje i zapisy do 28 kwietnia
nr tel.: 32 295 67 47, e-mail: jbassa@dabrowa-gornicza.pl.

Chętnych do zabawy prosimy o przesłanie VII EUROPEJSKI RAJD RODZINNY Formularz oraz zapoznanie się z Regulamin Rajdu Europejskiego

.

Czytaj więcej

Wiadomości

Starcie ze Startem

Wiadomości

Pracuj z nami! Aktualne nabory w Urzędzie Miejskim

Wiadomości

Samorządowcy zachęcają do zostania dawcą szpiku

Wiadomości

Kuba i Inni liczą na Twoją pomoc!