12 kwietnia 2019

Europejski Rajd Rodzinny

Chcesz ciekawie spędzić pierwszomajowe popołudnie? Namów rodzinę, przyjaciół, znajomych i razem weźcie udział w grze terenowej.

Europejski Rajd Rodzinny to już siódma edycja gry terenowej. Impreza odbędzie się w ramach „Dębowy Maj Festiwal”, 1 maja, w 15 rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

W zabawie mogą wziąć udział rodziny z dziećmi, dwu lub trzyosobowe drużyny złożone ze znajomych, przyjaciół. Przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia. Zawodnicy wystartują o godz. 13.00. Wyposażeni w mapki, będą musieli dotrzeć pieszo do punktów kontrolnych w okolicy jeziora Pogoria III i Parku Zielona, gdzie czekać będą na nich proste zadania sprawnościowe, łamigłówki i pytania dotyczące Unii Europejskiej.
Ich wykonanie będzie punktowane. Nieistotny będzie czas, w jakim drużyny pokonają trasę rajdu. Ważne, aby najpóźniej do godziny 17.30 dotarły do mety.

Udział w zabawie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Po zabawie zapraszamy wszystkich uczestników na wspólne grillowanie na terenie ośrodka Centrum Sportów Letnich i Wodnych w Parku Zielona.

Program rajdu:
12.00 – 12.55 – rejestracja zawodników
13.00 – start rajdu
17.30 – zamknięcie mety i punktów kontrolnych, grill
18.00 – rozdanie nagród, dekoracja zwycięzców, zakończenie imprezy

Podczas rajdu poruszamy się pieszo. Wyjątek mogą stanowić dzieci do 10-go roku życia, które mogą wziąć udział w zabawie na rowerach.

Dodatkowe informacje i zapisy do 28 kwietnia
nr tel.: 32 295 67 47, e-mail: jbassa@dabrowa-gornicza.pl.

Chętnych do zabawy prosimy o przesłanie VII EUROPEJSKI RAJD RODZINNY Formularz oraz zapoznanie się z Regulamin Rajdu Europejskiego

.

Czytaj więcej

Wiadomości

Zmieniaj świat lokalnie. Dołącz do akcji Masz Głos

Wiadomości

Pierwsze karty ŚKUP tracą ważność!

Nieruchomości

Przetarg na wyłonienie podmiotu, który nabędzie prawo własności nieruchomości

Wiadomości

Aktywni znów pokazali, co potrafią