12 września 2018

Brawa dla najlepszych dąbrowskich sportowców!

48

Podczas środowej sesji Rady Miejskiej uhonorowano najlepszych dąbrowskich zawodników i trenerów naszego miasta, którzy w I półroczu 2018r. osiągnęli znakomite wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej.

Listy z gratulacjami oraz kwiaty wręczyli wyróżnionym Agnieszka Pasternak, przewodnicząca Rady Miejskiej oraz Zbigniew Podraza, prezydent miasta.

Najlepsi, nagrodzeni dziś sportowcy reprezentują różne dyscypliny, m.in. zapasy, pływanie, bobsleje, żeglarstwo,  wyciskanie sztangi, triathlon, wrotkarstwo szybkie, karate, boks, piłkę siatkową, jiu-jitsu, lekkoatletykę.

Osiągane przez nich wyniki budzą powszechny zachwyt i są powodem do dumy. Nagrody pieniężne od miasta są podziękowaniem za ich codzienną ciężką pracę.

Lista nagrodzonych sportowców

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!

Nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia i wyniki sportowe przyznawane są dwukrotnie w ciągu roku tj. za okres I i II półrocza.

Kto może otrzymać nagrodę

Oglądaj inne galerie

15

Skatepark w Parku Hallera tuż przed oficjalnym otwarciem

Skatepark w Parku Hallera tuż przed oficjalnym otwarciem. FOTO: Dariusz Nowak (nddg)

14

O programie współpracy na 2020 rok. Spotkanie ludzi z organizacji pozarządowych z Prezydentem Miasta

Local Kava. O programie współpracy na 2020 rok. Spotkanie ludzi działających w organizacjach pozarządowych z Prezydentem Miasta. FOTO: Dariusz Nowak (nddg)

40

w Zieloną gramy – Letnie koncerty plenerowe pod dachem. Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band z solistami

PKZ. w Zieloną gramy - Letnie koncerty plenerowe pod dachem. Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band z solistami. FOTO: Dariusz Nowak (nddg)

25

w Zieloną gramy – Letnie koncerty plenerowe. Cello Maniax – cztery wiolonczele jakich jeszcze nie słyszeliście!

Park Zielona. w Zieloną gramy - Letnie koncerty plenerowe. Cello Maniax - cztery wiolonczele jakich jeszcze nie słyszeliście! FOTO: Dariusz Nowak (nddg)