12 września 2018

Brawa dla najlepszych dąbrowskich sportowców!

48

Podczas środowej sesji Rady Miejskiej uhonorowano najlepszych dąbrowskich zawodników i trenerów naszego miasta, którzy w I półroczu 2018r. osiągnęli znakomite wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej.

Listy z gratulacjami oraz kwiaty wręczyli wyróżnionym Agnieszka Pasternak, przewodnicząca Rady Miejskiej oraz Zbigniew Podraza, prezydent miasta.

Najlepsi, nagrodzeni dziś sportowcy reprezentują różne dyscypliny, m.in. zapasy, pływanie, bobsleje, żeglarstwo,  wyciskanie sztangi, triathlon, wrotkarstwo szybkie, karate, boks, piłkę siatkową, jiu-jitsu, lekkoatletykę.

Osiągane przez nich wyniki budzą powszechny zachwyt i są powodem do dumy. Nagrody pieniężne od miasta są podziękowaniem za ich codzienną ciężką pracę.

Lista nagrodzonych sportowców

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!

Nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia i wyniki sportowe przyznawane są dwukrotnie w ciągu roku tj. za okres I i II półrocza.

Kto może otrzymać nagrodę

Oglądaj inne galerie

60

Dzień Pracownika Socjalnego

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się dziś uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Podziękowania za troskę o potrzeby drugiego człowieka, kwiaty oraz listy gratulacyjne pracownikom...

80

Gala Przedsiębiorczości. III edycja Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego

Gala Przedsiębiorczości. Uroczyste zwieńczenie III edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego. FOTO: Dariusz Nowak (nddg)

27

Ekipa filmowa Macieja Pieprzycy w PKZ. Powstają zdjęcia do filmu pt. „Ikar – legenda Mietka Kosza”

Ekipa filmowa Macieja Pieprzycy w PKZ. Powstają zdjęcia do filmu pt. "Ikar - legenda Mietka Kosza". FOTO: Dariusz Nowak (nddg)

45

Energa Basket Liga. MKS DG 82-91 King Szczecin

Energa Basket Liga. MKS DG 82-91 King Szczecin. FOTO: Dariusz Nowak (nddg)