Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
31 marca 2023

Weekend w mieście

Drukuj

Piątek 31.03

Kiermasz Wielkanocny
Centrum Handlowe Pogoria godz. 15.00
Na Placu Centralnym w CH Pogoria ulokowanych zostanie prawie dwadzieścia stoisk z wyjątkowymi, ręcznie – ale nie tylko – przygotowanymi ozdobami wielkanocnymi. W trakcie kiermaszu zakupić będzie można także wielkanocne wypieki i dekoracje. Wszystko wykonane przez uczniów dąbrowskich placówek oświatowych oraz podopiecznych stowarzyszeń i fundacji.

Noc z Andersenem – całonocna impreza dla dzieci
Miejska Biblioteka Publiczna godz. 18.00
Już po raz kolejny w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Noc z Andersenem – międzynarodowe przedsięwzięcie, w którym biorą udział biblioteki z Polski, Czech i Słowacji, organizując w tym samym czasie całonocne imprezy dla dzieci. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Wszystkie sny Pana Andersena” i będzie miała miejsce 31 marca w Bibliotece Głównej oraz strzemieszyckiej Filii nr 8.
Zapisy: w Bibliotece Głównej: tel. 32 639 03 01, w Filii nr 8: tel. 32 262 20 64

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
Pałac Kultury Zagłębia godz. 19.00
Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.
Zapisy: biletyna.pl

Sobota 01.04

II Primaaprilisowe MnO Dąbrowski Orienteering
Dąbrowa Górnicza Antoniów godz. 11.00
Zapraszamy na marsze na orientację na terenie Dąbrowy Górniczej! Wszystkich zainteresowanych aktywnością na świeżym powietrzu i dobrą zabawą zapraszamy 1go kwietnia (sobota) do leśnych zmagań z mapą oraz kompasem. Każdy z uczestników otrzyma specjalną mapę, na podstawie której będzie musiał odnaleźć określone punkty w terenie.
Zapisy: docs.google.com

Spektakl Dobry wieczór kawalerski
Pałac Kultury Zagłębia godz. 17.00
„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko!
Bilety: visualproduction.pl

Stand-up – Kamiński, Zenkner
Villa Moda godz. 19.00
30. Dąbrowski Wieczór Komediowy. Wystąpią Wojtek Kamiński i Michał „mimi” Zenkner czyli najstarsze nadzieje polskiego stand-upu.
Bilety: kupbilecik.pl

Niedziela 02.04

Niedzielne Poranki Teatralne – Bukiet Talentów
Dom Kultury Ząbkowice godz. 10.30
Bukiet Talentów to wspaniały rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. To 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne.

Kino KADR

Święty
31.03 – 05.04 godz. 17.00
Wiosną 1986 roku skradziono z Katedry Gnieźnieńskiej symbol kultu – wykutą w srebrze figurę Świętego Wojciecha z barokowego relikwiarza. Porucznik milicji, w rolę którego wcielił się Mateusz Kościukiewicz, nawiązuje współpracę z duchownymi – gospodarzami Katedry. Obie strony dążą do odzyskania rzeźby, ale współpraca jest trudna, bo stosunki Kościoła i państwa nigdy dotąd nie były tak napięte.

Imperium światła
31.03 – 05.04 godz. 19.15
Lata 80., południowe wybrzeże Anglii. Samotna i prowadząca rutynowe życie Hilary jest zauroczona nowym pracownikiem kina, z którym nawiązuje bliską więź.

Zając Max: Misja pisanka – Weekendowe Kino Dzieci na Wielkanoc!
01.04 – 02.04 godz. 10.00
Gdy Wielkanoc jest w niebezpieczeństwie a Złota Pisanka traci swoją moc, na pomoc wyrusza Zając Max i jego przyjaciele.

Co w trawie gra (ZEF) – Weekendowe Kino Dzieci
01.04 – 02.04 godz. 12.00
Ket gra na gitarze w zespole złożonym z koników polnych. W pobliżu mieszka Antonina – księżniczka mrowiska, w którym zabroniona jest wszelka muzyka i panuje etos pracy. Antonina i Ket przypadkiem się spotykają i zaprzyjaźniają. Kiedy księżniczka zostaje porwana przez złowrogiego Anteodora – Ket i przyjaciele ruszają jej na ratunek.

Wszystko wszędzie naraz
01.04 – 02.04 godz. 14.15
Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Czytaj więcej

Strona główna

Miasto dopłaci do nowej taryfy za wodę i ścieki

Wiadomości

Ząbkowicki amfiteatr przejdzie metamorfozę

Nieruchomości

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej przy ul. Górki 5

Nieruchomości

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w drodze wkładu rzeczowego – aportu