Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
2 grudnia 2022

Weekend w mieście

Drukuj

Piątek 02.12

Kiedy kota nie ma… – spektakl komediowy
Pałac Kultury Zagłębia godz. 17.15, 20.30
„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem?
Bilety: adria-art.pl

Sobota 03.12

Świąteczne warsztaty z Młodzieżowym Ośrodkiem Pracy Twórczej
Centrum Handlowe Pogoria godz. 13.00
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta… A ich klimat już w tę sobotę będzie można poczuć w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w galerii po raz kolejny odbędą się bezpłatne, Świąteczne Warsztaty z Młodzieżowym Ośrodkiem Pracy Twórczej. Start zaplanowano na godzinę 13:00.

W Krainie Baśni – mikołajkowy spektakl akrobatyczno-taneczny
Pałac Kultury Zagłębia godz. 18.00
W ten zimowy, przedświąteczny czas zapraszamy Państwa do podróży w Krainę Baśni. Przedstawimy fragmenty 6 najpiękniejszych opowieści dla dzieci w akrobatyczno-tanecznej aranżacji. Niech nikogo nie zdziwi bałwanek Olaf chodzący na rękach, czy Elza wykonująca salto… tak działa magia! Odwiedzimy Krainę Lodu, spotkamy też Kopciuszka idącego na bal, a Mała Syrenka zatańczy w towarzystwie morskich stworzeń.
Bilety: bilety.palac.art

Niedziela 04.12

Halo! Halo! Mikołaju! – Niedzielne Poranki Teatralne
Dom Kultury Ząbkowice godz. 10.30
W Sali Teatralnej Domu Kultury Ząbkowice odbędzie się mikołajkowa odsłona cyklu Niedzielne Poranki Teatralne! Na scenie wystąpią aktorzy theART Agencja Artystyczna Katowice z przedstawieniem pt.; „HALO! HALO! MIKOŁAJU”. Po spektaklu odbędzie się spotkanie z brodaczem w czerwonym kubraku, który wręczy najmłodszym prezenty.
Bilety: bilety.palac.art

Dąbrowska Barbórka Rodzinna 2022
Resursa godz. 10.00
Barbórka w mieście, które ma w nazwie rozszerzenie Górnicza jest pozycją obowiązkową. Dlatego już dziś zapraszamy na miejskie obchody górniczego święta – 4 grudnia od 10:00 pod Resursą.

Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza – King Szczecin
Hala Sportowa Centrum godz. 15.30
10 kolejka Energa Basket Ligi to dla naszej drużyny mecz z Kingiem Szczecin.
Bilety: mkk.systembiletowy.pl

Cyrk Partolini Występ Mikołajkowy
Villa Moda godz. 17.00
Półfinaliści programu „Mam Talent” zapraszają! Cyrk Partolini pełny jest humoru, muzyki, wspaniałych rekwizytów i kostiumów. Przez ponad godzinę młody widz zapozna się nie tylko ze sztuka sceniczną, ale też doświadczy pełnowartościowej zabawy z elementami interaktywnymi. Nie zapominamy także o tym, co najważniejsze – o nauce przez zabawę.
Bilety: kupbilecik.pl

Michał Bajor „Kolor Cafe” – koncert z zespołem
Pałac Kultury Zagłębia
godz. 18.00
Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczne włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróżnicowany recital, od przejmującej “Je suis malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga, czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości“ Edith Piaf.
Bilety: ebilet.pl

Kino KADR

Weekendowy repertuar kina Kadr. Bilety: bilety.palac.art

Śubuk
02.12 – 07.12 godz. 17.00
Historia matki autystycznego chłopca, której walka z biurokracją oraz ludzką bezdusznością doprowadziły do istotnych zmian w polskim systemie edukacji.

Menu
02.12 – 07.12 godz. 19.30
Młoda para wybiera się na odległą wyspę, do ekskluzywnej restauracji. Okazuje się jednak, że nie wszystko jest takie jakim się wydaje, a w menu czekają zaskakujące niespodzianki.

Vinski i pył niewidzialności – Weekendowe Kino Dzieci
03.12 – 04.12 godz. 15.00
Vinski to nieśmiały 10-latek wychowywany przez nieco nadopiekuńczą mamę. Kiedy spotyka tajemniczego aptekarza, który ofiarowuje mu pył niewidzialności, jego życie diametralnie się zmienia. Otrzymuje bowiem magiczny proszek, który pozwala mu stać się niewidzialnym i przechodzić przez ściany. Na początku Vinski wykorzystuje swoje nowe moce do żartów, ale z czasem uczy się, że bycie bohaterem wymaga mądrości oraz umiejętności pozostania w cieniu.

Czytaj więcej

Biznes

W DIP w marcu nie zabraknie interesujących propozycji

Komunikaty

Trwa rekrutacja do miejskich przedszkoli

Wiadomości

Wyjątkowe body dla maluszków urodzonych w Dąbrowie Górniczej

Wiadomości

Drogowcy wyremontują ulice Młodych, Morcinka i Tysiąclecia