Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
 • Wersja dla niedowidzących Ikona wersja dla niedowidzącychWersja dla niedowidzących
 • Ikona wersja dla niepełnosprawnych Wersja dla niepełnosprawnych
 • Wielkość czcionki
  Zmniejsz rozmiar czcionki
  Zwiększ rozmiar czcionki
 • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
14 grudnia 2021

W Wigilię UM będzie nieczynny. Pracownicy odbierają wolne za pierwszy dzień świąt

Drukuj

24 grudnia dąbrowski Urząd Miejski będzie nieczynny. W godz.8-12, w zakresie sporządzania aktów zgonu dyżurować będzie Urząd Stanu Cywilnego.

W Wigilię pracownicy UM będą odbierać wolne za święto przypadające w sobotę, w tym wypadku za pierwszy dzień Bożego Narodzenia. W godz.8-12 dyżur pełnić będzie Urząd Stanu Cywilnego, w którym będzie można załatwić sprawy związane ze sporządzeniem aktu zgonu. Informacje w USC będzie można uzyskać też telefonicznie (32) 295 68 50 i mailowo: usc@dg.pl.

Wizytę w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej warto umówić online albo telefonicznie. Dzięki temu szybciej i łatwiej załatwimy sprawę, unikniemy też stania w kolejce.

Poprzez elektroniczny kalendarz na stronie kalendarz.dg.pl można umawiać wizyty dotyczące pojazdów i kierowców, dowodów osobistych i meldunków, spraw mieszkaniowych, geodezji i kartografii, a także działalności gospodarczej.

Umawianie wizyt to korzystne i wygodne rozwiązanie. Warto z niego skorzystać, bo jeśli będzie wielu klientów, przyjście do urzędu „z marszu” może wiązać się z kilkugodzinnym oczekiwaniem w kolejce. Dzieje się tak, ponieważ pierwszeństwo mają osoby, które wcześniej się umówiły.

Kalendarz umożliwia umawianie wizyt z wyprzedzeniem do 14 dni. W ustalonym terminie, nie wcześniej niż 30 minut przed ustaloną godziną, należy podejść do biletomatu i wpisać swój numer telefonu. Następnie system go autoryzuje i sprawdza, czy dana wizyta była faktycznie umówiona. Jeśli poprawnie zweryfikowano wizytę, otrzymamy bilet, który daje preferencyjne miejsce przed pozostałymi oczekującymi. Jeśli osoba umówiona przez kalendarz się spóźni, traci możliwość skorzystania z usługi.

Jeśli nie można skorzystać z umówionej wizyty, powinno się ją odwołać – dzięki temu ze zwolnionego terminu będzie mógł skorzystać ktoś inny. Odwołanie wizyty jest możliwe poprzez kliknięcie w przesłany link. Nieodwoływanie wizyt to jedna z głównych przyczyn ograniczonej dostępności do usług.

Wizytę najlepiej umówić samodzielnie poprzez kalendarz. Jeżeli nie mamy takiej możliwości, można zrobić to dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta – 32 295 67 00.

W Dąbrowie Górniczej wybrane urzędowe sprawy można załatwić również przez paczkomat. Usługa Paczkomat Urząd24 pozwala to zrobić bezkontaktowo i całodobowo. Więcej informacji na stronie www.dabrowa-gornicza.pl/aktualnosci/urzedowe-sprawy-zalatwisz-przez-paczkomat/

Czytaj więcej

Nieruchomości

Wykazy nieruchomości na sprzedaż

Strona główna

Noc Spadających Gwiazd na plaży przy Pogorii III

Strona główna

VIII edycja Pogoria Open Water

Rekreacja

Trener asystuje selekcjonerowi „Biało-czerwonych”. W klubie przygotowują się do sezonu