Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
  • Wersja dla niedowidzących Wersja dla niedowidzących
  • Wersja dla niepełnosprawnych
  • Wielkość czcionki
    Zmniejsz rozmiar czcionki
    Zwiększ rozmiar czcionki
  • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
11 października 2021

Stypendia dla najlepszych

Drukuj

Uczniowie dąbrowskich szkół zostali nagrodzeni stypendiami Miasta Dąbrowa Górnicza za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Prezydent przyznał 77 stypendiów wszystkim tym, którzy uzyskali nie tylko wysoką średnią ocen w roku szkolnym 2020/2021, ale również odnieśli sukcesy w olimpiadach i konkursach naukowych i artystycznych oraz w zmaganiach sportowych.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy sukcesów w realizacji kolejnych ambitnych celów!

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich stypendystów i jednocześnie zapraszamy Państwa na uroczyste wręczenie, które odbędzie się 14.10.2021 r. w Pałacu Kultury Zagłębia o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy!

  • Maja Bazylak – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowym
  • Mateusz Białas – Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej
  • Bartosz Bieliński – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Natalia Bluj – Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej
  • Szymon Błachowiak – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Jan Bochnak – Szkoła Podstawowa nr 31 im. Zagłebia Dąbrowskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Julia Borowik – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Gabriela Chrobak – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków -Liceum Sportowe
  • Paulina Chuderska – Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej
  • Miłosz Citak – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Jakub Czechowski – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Stanisława Staszcia w Dąbrowie Górniczej
  • Zuzanna Ćwik – Szkoła Podstawowa nr 12 Stanisława Staszcia w Dąbrowie Górniczej
  • Agata Dudek – V Liceum Ogólnokształcące im.Kanclerza J. Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Kacper Dudek – Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej
  • Jakub Dybich – II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Angelika Gawlik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Jakub Gdowik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Matylda Grabowska – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Mateusz Grzyb – II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Gabriela Gwiazda – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Kacper Halejak – Techniczne Zakłady Naukowe, Technikum nr 2 w Dąbrowie Górniczej
  • Joanna Hanusik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Weronika Hat – II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Paulina Jagła – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Natalia Jakubczyk – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Mateusz Jędryczek – Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Michał Juroff – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Kamil Karwacki – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Blanka Kazimierczuk – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Marta Klima – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Atena Kołakowska – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Mateusz Kręblewski – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Wiktoria Krusińska – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Albert Luboń – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Piotr Olaf Łyczba – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gen. W. Sikorskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Nicole Majzner – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Patrycja Makówka – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Kinga Maziar – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Agnieszka Molęda – V Liceum Ogólnokształcące im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Miron Mosurek-  Zespół Szkół Plastycznych- Ogólnokształcące Szkoła Sztuk Pięknych im. Tadeusza Kantora
  • Paweł Mroziński – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Paulina Nawrot – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Piotr Olszewski – Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Pola Paczyńska – Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Dąbrowie Górniczej
  • Adam Pisarczyk – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej
  • Anastazja Pol – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Jakub Polko – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Julia Przewieźlik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Laura Przybylak – Zespół Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi- Szkoła Podstawowa nr 34 w Dąbrowie Górniczej
  • Maja Przybysz – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej
  • Weronika Rokicka – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Patryk Rychlik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka – Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej
  • Wojciech Seliga – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Karolina Skoczyńska – Szkoła Podstawowa nr 30 im. Emilii Zawidzkiej w Dąbrowie Górniczej
  • Sebastian Słowikowski – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Zuzanna Sokołowska – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Zuzanna Sraga – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Liwia Sroka – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Nicole Staczyńska – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Magdalena Stefańczyk – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Krzysztof Suwalski – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Karolina Szmajda – Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
  • Maja Szostak – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Górniczej
  • Klaudia Szwaja – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Kinga Tomasik – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Emilia Tryjańska – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 1 im. Zofii Książek-Bregułowej
  • Dominika Trzebińska – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej
  • Edyta Wacławczyk – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Oliwia Wereszka – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Liceum Sportowe
  • Jakub Wojdała – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Mateusz Wolniaczyk – Zespół Szkół Plastycznych- Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Tadeusza Kantora
  • Filip Zander – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowymi
  • Zuzanna Zaworska – V Liceum Ogólnokształcące im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Bartosz Zięb a- II Liceum Ogólnokształcace im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
  • Lena Zięba – Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Sportowym

Czytaj więcej

Wiadomości

DK1 będzie „ekspresówką”. Kierowcy pojadą nowymi jezdniami i węzłami, dla pieszych i rowerzystów powstaną kładki

Strona główna

Bezpłatne badania przesiewowe w Zagłębiowskim Centrum Onkologii

Strona główna

Na ulicy Letniej praca wre. Na lewo rów, na prawo ciąg pieszo-rowerowy

Strona główna

Warsztaty oraz spektakl Brave Kids Together