Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
11 sierpnia 2021

Przyjdź na Biznes Chillout. Poznaj LinkedIn

Drukuj

18 sierpnia odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Biznes Chillout. Tym razem poświęcone będzie serwisowi LinkedIn.

Biznes Chillout, organizowany przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, to propozycja skierowana do przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i całego regionu. Uczestniczyć w nim mogą również osoby, które rozważają rozpoczęcie działalności gospodarczej. Podczas spotkania można zdobyć wiedzę, nawiązać wiele wartościowych relacji czy zrobić krok do wspólnych przedsięwzięć. Jego dwudziesta edycja zagości 18 sierpnia w Fabryce Pełnej Życia. Początek o godz.18. Udział bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Tajniki i możliwości platformy LinkedIn przed zebranymi odkryją Marta Czapik i Konrad Kitaszewski. Spotkanie poprowadzi Michał Kucharski.

 • Marta Czapik – Partner Microsoft, właścicielka marki Legalna Marta, współtwórca kursu online Office 365 Ninja, twórca kursu online Microsoft 365 dla Prawników. Od 7 lat współpracuje z firmą Microsoft. Na co dzień edukuje pracowników biurowych w zakresie korzystania z najnowszej technologii i doradza jakie rozwiązanie wybrać w przypadku planowanych zmian w infrastrukturze IT.
 • Konrad Kitaszewski – Sprzedawca. LinkedIn Trainer. Od ponad 6 lat zajmuje się sprzedażą i generowaniem leadów z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Współwłaściciel  Leadhub – Generowanie leadów.
 • Michał Kucharski – współprowadzący Podcast Przedsiębiorcy z Wyboru, właściciel firmy Cudotwórnia Events, organizator, trener i doradca biznesowy. Uwielbia przekazywać innym swoją pasje do prowadzenia biznesu, jego spotkania są wypełnione przykładami i anegdotami. Wierzy, że nic tak do ludzi nie przemawia jak praktyka. Swoje szalone pomysły rozwija we własnej firmie eventowej.

LinkedIn to największy serwis społecznościowy, tworzący sieci zawodowe i biznesowe. Liczy 756 milionów użytkowników w ponad 200 krajach. Umożliwia m.in. nawiązywanie kontaktów w celu podnoszenia kwalifikacji, znalezienia pracy czy partnerów w interesach, zwiększenia efektywności działań albo realizacji wspólnych przedsięwzięć.

Spotkania Biznes Chillout, organizowane przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, są współfinansowane ze środków miasta.

Oprócz organizacji biznesowych spotkań, szkoleń i comiesięcznej serii konsultacji, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 533 322 578.

DIP mieści się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewniania kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości działa od lipca 2018 r., powstał z inicjatywy miasta oraz organizacji z naszego regionu, m.in. Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru oraz Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. W partnerstwie z Urzędem Miejskim realizuje programy „Lokal na start”, którego czwarta edycja została rozstrzygnięta w kwietniu (więcej informacji na stronie www.dabrowa-gornicza.pl/aktualnosci/lokal-na-start-rozstrzygniety-po-raz-czwarty/), a także „Model biznesowy dla Dąbrowy”. Informacje o jego bieżącej działalności na stronie www.inkubator-dabrowa.pl

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości cieszy się powodzeniem wśród osób, które korzystają z jego usług, ale jest też dostrzegany na zewnątrz. Został m.in. doceniony w ogólnopolskim konkursie „Innowacyjny Samorząd”. Więcej informacji: www.dg.pl/aktualnosci/dabrowski-inkubator-przedsiebiorczosci-wyrozniony

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronie dabrowa-gornicza.com

fot. LiknedIn.com

Czytaj więcej

Wiadomości

Konferencja Siła Kobiet

Rekreacja

Koszykarze tuż za podium

Wiadomości

Pociągi i komunikacja miejska na jednym bilecie

Wiadomości

Dopisz się do stałego obwodu głosowania