Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
23 czerwca 2023

Piknik Rodzinny w Fabryce Pełnej Życia

Drukuj

Zapraszamy na drugą edycję Pikniku Rodzinnego w Fabryce Pełnej Życia razem z Ogniskiem Edukacji Domowej, będą też tradycyjnie zajęcia jogi na trawie, a wszystko to w najbliższą niedzielę, 25 czerwca w godz. od 10.00 do 20.00! Wstęp wolny!

Niedzielne propozycje dla całych rodzin zaczynamy o godz. 10.00 ofertą jogi na trawie. Zajęcia prowadzone są przez instruktorki i instruktorów z Chaty Jogi w każdą niedzielę czerwca i lipca.

Piknik Rodzinny rozpocznie się o godz. 12.00! Podczas ośmiogodzinnej rodzinnej zabawy każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, między innymi: animacje, warsztaty plastyczne, kreatywny kącik dla najmłodszych, konkurencje sportowe, grę terenową, konkursy z nagrodami, blok zajęć muzycznych, zumbę dla dzieci i dorosłych.

Imprezę umilą występy wokalistów, pokazy taneczne, sztuk walki, pokazy psich umiejętności, a na zakończenie pokaz Tańca z Ogniem.

Dla rodziców, w Warsztacie Fabryki Pełnej Życia, w tym samym czasie odbywać się będą wykłady ze specjalistami, na których będzie można posłuchać między innymi o: edukacji domowej, karmieniu piersią, rozszerzaniu diety i zdrowym żywieniu, terapii ziołami, depresji poporodowej, pierwszej pomocy czy fotografii dziecięcej.

W czasie trwania imprezy będzie zorganizowana zbiórka darów dla schroniska, będzie też można porozmawiać z wolontariuszami na temat procesu adopcji zwierzaka.

To pierwszy wakacyjny weekend w Fabryce Pełnej Życia. W tym roku sezon rozpoczęliśmy już pod koniec kwietnia, teraz na czas wakacji – dzięki naszym sponsorom i partnerom – przygotowaliśmy atrakcje nie tylko w weekendy, ale też w trakcie tygodnia np. we wtorki zaprosimy na potańcówkę międzypokoleniową, w środę na zumbę lub latino, a w piątki na didżejskie sety. Nie zabraknie także sobotnich warsztatów dla dzieci i Letniego Kina Plenerowego. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Czytaj więcej

Wiadomości

Koleje Śląskie ze specjalną ofertą na wakacje

Wiadomości

Skrzyżowanie al. Róż/Legionów Polskich otwarte

Kultura

Graj i odkrywaj historię miasta

Wiadomości

Maturzyści poznali wyniki egzaminu