Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
20 kwietnia 2023

Piątkowy mecz MKS-u w TV

Drukuj

Podbudowany niedawną wygraną z mistrzem Polski, w piątek MKS stanie do kolejnej walki o ligowe punkty. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Spójnia Stargard. Mecz pokaże Polsat Sport Extra.

W poniedziałek, w zaległym spotkaniu 22.kolejki Energa Basket Ligi, dąbrowianie zmierzyli się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Choć zdecydowanym faworytem tej konfrontacji byli wrocławianie, ekipa z Dąbrowy Górniczej sprawiła niemałą niespodziankę i pokonała drużynę ze stolicy Dolnego Śląska.

Spotkanie Spójnia Stargard – MKS Dąbrowa Górnicza odbędzie się w piątek, 21 kwietnia. Początek o godz.17.30. Koszykarskie zmagania będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Extra.

Gospodarze, na trzy kolejki przed końcem sezonu zasadniczego, zachowali szansę na udział w rundzie play off. Żeby osiągnąć ten cel, potrzebują zwycięstw. Dlatego starcie z MKS-em w tym kontekście ma dla nich bardzo duże znaczenie. Z kolei podopieczni Jacka Winnickiego, zmotywowani poniedziałkową wygraną, pewnie także dołożą wiele starań, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W pierwszym meczu oby ekip, który pod koniec grudnia 2022 r. odbył się w hali „Centrum”, lepsi byli dąbrowianie.

Blakes na piątkę

Gerry Blakes w starciu ze Śląskiem ponownie pokazał swój ofensywny potencjał. Dąbrowski zawodnik zdobył 27 punktów (9/12 za dwa), 5 asyst i trzy zbiórki, a to przełożyło się na eval na poziomie 22 (wskaźnik biorący pod uwagę sumę punktów, zbiórek, asyst, przechwytów i bloków, pomniejszoną o straty i niecelne rzuty). Dzięki temu znalazł się wśród pięciu najlepszych graczy tygodnia.

Obok Blakesa, do tego grona trafili też: Sebastian Kowalczyk (Enea Zastal Zielona Góra), James Florence (Suzuki Arka Gdynia), David DiLeo (Grupa Sierleccy Czarni) i Tony Meier (King Wilki Morskie Szczecin).

Czytaj więcej

Wiadomości

Nocne układanie nawierzchni na rondzie i ulicy do stacji PKP w Gołonogu

Biznes

Czerwiec pod znakiem przedsiębiorczości

Wiadomości

Zmiany w komunikacji od 1 czerwca. Nowe linie, trasy i przystanki autobusowe

Strona główna

Zapraszamy na historyczny spacer ulicą 3 Maja