Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
1 października 2022

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców

Drukuj

Potrzebujesz pomocy prawnika, doradcy, mediatora? Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego lub mediacji.

Pomoc uzyskasz w Dąbrowie Górniczej w następujących punkach:

· Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej prowadzony przez Okręgową Radę Adwokacką przy Alei Józefa Piłsudskiego 2 (od poniedziałku do piątku od godz. 15:00 do godz. 19:00).

· Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej prowadzony przez Okręgową Izbę Radców Prawnych przy ul. Ofiar Katynia 93 (od poniedziałku do piątku od godz. 12:30 do godz.16:30, piątek – mediacja ).

· Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej prowadzony przez organizację pozarządową: Fundację Godne Życie przy ul. Chemicznej 2 ( poniedziałek od godz. 13:00 do godz. 17:00,wtorek i piątek od godz. 8:00 do godz. 12:00, środa i czwartek od godz. 16:00 do godz. 20:00).

· Punkt Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego prowadzony przez organizację pozarządową: Fundację Godne Życie przy ul. Sienkiewicza 6a (od poniedziałku do piątku od godz. od 13:00 do godz. 17:00, poniedziałek – mediacja).

· Punkt Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego prowadzony przez organizację pozarządową: Fundację Godne Życie przy ul. Łącznej 31 (od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz.12:00)

Z bezpłatnej pomocy może skorzystać każdy, kogo nie stać na uzyskanie odpłatnej porady i złoży stosowne oświadczenie, a także osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniająca innych osób w ciągu ostatniego roku. Osoby zainteresowane mogą umawiać wizyty od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 32 262 61 43. W godzinach pracy punktów istnieje możliwość uzyskania porady telefonicznej.

Pełna lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa i jednostek pomocowych działających na terenie miasta w 2022 r. dostępna jest pod adresem bip.dabrowa-gornicza.pl w zakładce nieodpłatna pomoc prawna.  https://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/145221/dokument/161021

Czytaj więcej

Biznes

PRZETARG NA NAJEM PRZY UL. ŻEGLARSKIEJ

Rekreacja

Weekend w mieście

Komunikaty

Obwieszczenie

Strona główna

XVIII Festiwal Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków