Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
22 marca 2023

Nagrody i stypendia dla sportowców i trenerów

Drukuj

Na środowej sesji Rady Miejskiej uhonorowano dąbrowskich sportowców i trenerów, którzy w ubiegłym roku zanotowali największe sukcesy.

Nagrody finansowe otrzymało 36 osób: 27 zawodników i 9 trenerów, a stypendia sportowe 28 zawodników, którzy mają na koncie największe osiągnięcia na zawodach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

W tym gronie znaleźli się przedstawiciele licznych dyscyplin, m.in. zapasów, lekkiej atletyki i pływania. Listy gratulacyjne wręczyli im Agnieszka Pasternak, przewodnicząca Rady Miejskiej oraz Marcin Bazylak, prezydent Dąbrowy Górniczej.

Stypendia otrzymali:

  • Adamczyk Kornelia (Lekkoatletyka)
  • Bieliński Bartosz (Pływanie)
  • Borowik Julia (Tenis ziemny)
  • Brosch Maksymilian (Szermierka/Szabla)
  • Burda Adam (Lekkoatletyka)
  • Dudziński Bartosz (Boks)
  • Dudziński Kamil (Boks)
  • Dudziński Łukasz (Boks)
  • Hryhoryshyn Valentyn (Zapasy)
  • Janecka Bianka (Wspinaczka sportowa)
  • Kantor Piotr (Siatkówka)
  • Khatnianskiy Rusłan (Zapasy)
  • Kisielewicz Kacper (Siatkówka)
  • Kornasiewicz Katarzyna (Parakolarstwo)
  • Kovalchuk Artem (Zapasy)
  • Krzysztań Patrycja (Taekwondo/Kickboxing)
  • Krysztoforska Angelika (Boks)
  • Kuter Patrycja (Parakolarstwo)
  • Leskovets Yuliia (Zapasy)
  • Łukasik Zuzanna (Pływanie)
  • Nawrot Paulina (Lekkoatletyka)
  • Paczyńska Pola (Łucznictwo)
  • Przewieźlik Julia (Lekkoatletyka)
  • Skibińska Karolina (Lekkoatletyka)
  • Tomasik Kinga (Lekkoatletyka)
  • Wagner Paweł (Kolarstwo szosowe)
  • Wrzesień Jowita (zapasy)

Nagrody otrzymali:

Zawodnicy:

  • Banasik Amelia (Karate)
  • Białas Kacper (Trójbój siłowy)
  • Bochnak Jan (Kickboxing)
  • Bryksy Natasza (Karate)
  • Czerw Magdalena (Trójbój siłowy)
  • Domagała Kamil (Wycisk leżąc klasyczne)
  • Dudzik Anastazja (Karate)
  • Dudzik Oliwia (Karate)
  • Durlik Jacek (Karate)
  • Durlik Jagoda (Karate)
  • Foryś Łukasz (Wyciskanie leżąc klasyczne)
  • Gniewosz Kamil (Kickboxing)
  • Górnaś-Grudzień Olga (Żeglarstwo regatowe)
  • Gwóźdź Krzysztof (Trójbój siłowy)
  • Jakus Filip (Kickboxing)
  • Janikowska Katarzyna (Karate)
  • Jasiński Kamil (Karate)
  • Kania Karol (Jujutsu)
  • Kawka Dawid (Trójbój siłowy)
  • Latos Nikodem (Soft kalaki)
  • Łydka Oskar (Karate)
  • Owsiany Marcelina (Trójbój siłowy)
  • Sitek Nikodem (Trójbój siłowy)
  • Trzęsiec Daniel (Pływanie)
  • Wiślak Jakub (Karate)
  • Wywiał Marek (Karate)
  • Zimnicki Igor (Karate)

Trenerzy:

  • Dziad Krzysztof (Zapasy)
  • Finowska Magdalena (Zapasy)
  • Jasiński Zbigniew (Zapasy)
  • Leski Grzegorz (Trójbój Siłowy)
  • Podraza Cezary (Kickboxing)
  • Przewieźlik Dorota (Lekkoatletyka)
  • Rolak Dorota (Lekkoatletyka)
  • Sroka Artur (Karate)
  • Sroka Norbert (Karate)

Czytaj więcej

Wiadomości

Na Placu Wolności stanie Farmakobus

Rekreacja

Wolne miejsca na „Aktywne wakacje w Dąbrowie Górniczej”

Strona główna

Likwidacja zatoki i przenosiny przystanku autobusowego na Łęknicach

Nieruchomości

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej przy ul. Majakowskiego 25