Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
 • Wersja dla niedowidzących Ikona wersja dla niedowidzącychWersja dla niedowidzących
 • Ikona wersja dla niepełnosprawnych Wersja dla niepełnosprawnych
 • Wielkość czcionki
  Zmniejsz rozmiar czcionki
  Zwiększ rozmiar czcionki
 • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
27 stycznia 2022

Gotowanie z prezydentem i masterchefem, zestawy gadżetów, lekcja gry na perkusji… do wylicytowania na WOŚP!

Drukuj

W najbliższą niedzielę odbędzie się 30. finał WOŚP! Gramy razem m.in w Pałacu Kultury Zagłębia i morsujemy na Pogorii III, ale już teraz możecie wylicytować przeżycia i przedmioty przygotowane specjalnie przez miejskie instytucje, a przy tym wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Grajcie razem z nami!

Do wylicytowania m.in. jedyne w swoim rodzaju warsztaty kulinarne „Zagłębiowska kuchnia i wariacje na temat” z Masterchefem Maciejem Regulskim i Prezydentem Dąbrowy Górniczej Marcinem Bazylakiem. Będzie to wyjątkowa okazja do zgłębiania tajników zagłębiowskiej kuchni i rozmowy o mieście podczas jednego popołudnia. Spotkanie szefa miasta i szefa kuchni w kulinarnej przestrzeni Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej. Uczestnicy spotkania przygotują wspólnie pełen zestaw obiadowy (od startera, przez zupę i danie główne, po deser), zgłębiając tajniki regionalnej kuchni Zagłębia Dąbrowskiego. Wariacje na temat zagłębiowskich potraw będą okazją do dzielenia się opowieściami z życia regionu od kuchni i nie tylko. Całość wydarzenia zwieńczy wspólna degustacja przygotowanych potraw.

Kliknij, aby przejść do aukcji.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również sesja zdjęciowa dla dwóch osób autorstwa profesjonalnego fotografa wraz z wycieczką z przewodnikiem po wyjątkowych przestrzeniach byłej Dąbrowskiej Fabryki Obrabiarek DEFUM. Kliknij, aby przejść do aukcji.

Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała aż dwie aukcje: nagranie utworu w profesjonalnym studiu nagrań i lekcję gry na perkusji z finalistą i polskim zwycięzcą międzynarodowego konkursu perkusyjnego Shure Drum Mastery 2019 Michałem Rerakiem.

Nie brakuje też czegoś dla fanów sportowych emocji. Do akcji włączył się MKS Dąbrowa Górnicza Koszykówka oferując zestawy dla kibiców (zestaw 1 i zestaw 2), RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza z zestawem gadżetów oraz współprowadzeniem treningu, KS Unia Strzemieszyce z pakietem gadżetów i Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej z numerem startowym 1 podczas Półmaratonu Dąbrowskiego.

Do wylicytowania są też m.in. rzeźby z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej, nocne indywidualne zwiedzanie Muzeum Miejskiego Sztygarka z latarką podczas Nocy Muzeów, podwójne zaproszenie na walentynkowy koncert Baranovskiego w Pałacu Kultury Zagłębia… i wiele więcej!

Pełna lista aukcji oraz harmonogram wydarzeń podczas finału znajduje się tutaj [kliknij].

Czytaj więcej

Wiadomości

Rozpoczynamy budowę drogi do tunelu pod torami w Gołonogu

Strona główna

Miejskie Wi-Fi bez limitów i konieczności logowania

Biznes

Ostatni dzwonek, żeby złożyć wniosek o świadczenie postojowe

Biznes

15 września dowiemy się, do kogo trafi Nagroda Gospodarcza im. Adamieckiego