Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
8 marca 2024

Dzień Otwarty Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Drukuj

14 marca każdy, kto prowadzi biznes albo myśli o jego rozkręceniu, będzie mógł przekonać się, jak działa Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Podczas Dnia Otwartego można skorzystać z bezpłatnego doradztwa i wziąć udział w wydarzeniach wspierających lokalnych przedsiębiorców.

W lutym Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zmienił siedzibę. Przeniósł się z budynku przy ul. 3 Maja 22, gdzie działał od 2018 r., do zmodernizowanego dworca w centrum. 14 marca nadarzy się okazja, żeby zobaczyć, jak prezentuje się to miejsce. Przede wszystkim jednak będzie to sposobność, żeby zapoznać się z ofertą DIP, skorzystać z bezpłatnego doradztwa czy wziąć udział w cyklicznych wydarzeniach, które wspierają i integrują lokalne środowisko biznesowe.

Bezpłatne doradztwo w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Od godziny 13 do zaplanowano cykl bezpłatnych konsultacji z ekspertami.

Harmonogram: 

 • godz. 13:00 – 15:00 Doradztwo biznesowe – Michał
 • godz. 14:00 – 15:00 Doradztwo prawne Błażej
 • godz. 16:00 – 17:00 Doradztwo BHP Marta
 • godz. 13:00 – 15:00 Doradztwo z zakresu pozyskiwania dotacji na rozwój Natalia
 • godz. 15:00 – 17:00 Doradztwo z zakresu optymalnej organizacji procesu Bogna
 • godz. 15:00 – 17:00 Doradztwo marketingowe Mateusz

Zapisy: https://app.evenea.pl/event/doradztwowdip/ 

Networking podstawą biznesu

Z kolei między godziną 12 a 13 to czas na spotkanie networkingowe.

– To niezmiennie jeden z najważniejszych elementów naszej działalności, który uznajemy za niezwykle wartościowy dla wszystkich przedsiębiorców, zarówno tych obecnych, jak i przyszłych – podkreślają przedstawiciele DIP.

– Networking to dla nas nie tylko forma spędzania czasu, ale przede wszystkim źródło cennych relacji. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach, pełnych szybkich zmian i dynamicznego rozwoju, budowanie relacji biznesowych jest kluczowym elementem sukcesu każdego przedsiębiorcy. Dlatego też, nasze spotkania networkingowe stanowią doskonałą okazję do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz poszerzenia swojej sieci biznesowej – tłumaczą.

BiznesMixer vol. 24. SOLOprzedsiębiorca. Marka osobista i sieci kontaktów

14 marca nie zabraknie również popularnego wydarzenia BiznesMixer. To będzie już 24 odsłona tego spotkania organizowana w DIP. Początek o godz.18.

W ramach wydarzenia uczestnicy otrzymają pakiet 10 wniosków przydatnych do rozwoju przedsiębiorcy w erze cyfrowej. Zobaczą praktyczne narzędzia i zasady digital marketingu, personal brandingu, networkingu oraz wsparcia AI. Dowiedzą się, jak przetrwać w natłoku informacji oraz nowych technologii. Nie tylko poznają tajniki budowy silnej marki osobistej online, ale także odkryją, jak efektywnie budować relacje biznesowe w świecie offline.

Prelegentem będzie Jacek Uroda – pasjonat nowych technologii w marketingu, właściciel firmy JACO.PRO, Business Development Director w agencji interaktywnej Nord Digital. Specjalizuje się w e-marketingu, handlu elektronicznym oraz social mediach. Wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie budowania strategii online, wdrażania narzędzi e-marketingowych oraz rozwiązań e-commerce. Autor e-booka dla przedsiębiorczych www.Strategia Digital.pl. Mentor programu AIP dla startupów oraz programów edukacyjnych dla młodzieży. Ponadto od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, warsztaty strategiczne dla firm oraz zajęcia dydaktyczne na uczelniach wyższych. W 2023 Laureat Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego w kategorii „Mikroprzedsiębiorca”

BiznesMixer jest spotkaniem nie tylko szkoleniowym, ale także networkingowym. Druga część to jak zawsze czas na swobodne rozmowy między uczestnikami i nawiązywanie relacji.  

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja, a bezpłatne bilety dostępne na stronie https://app.evenea.pl/event/biznesmixervol24/

Sprawdź informacje o pozostałej ofercie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

Biznes

Kolej chce połączyć Tworzeń z Gołonogiem i Strzemieszycami. Ruszyły konsultacje

Nieruchomości

Wykazy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Komunikaty

najem i dzierżawa

Komunikaty

najem i dzierżawa nieruchomości