2 grudnia 2019

8 grudnia „Graj i pomagaj”

8 grudnia sympatyczny brodaty święty odwiedzi halę „Centrum”. Tam, po raz trzynasty, odbędzie się charytatywna akcja „Graj i pomagaj. Dąbrowskie Mikołajki”.

Mikołajkowo – świąteczną atmosferę będzie można poczuć w godz. 16-19. W programie sporo atrakcji, m.in. pokaz magii i iluzji, light show, kiermasz świąteczny, warsztaty tworzenia ozdób bożonarodzeniowych, a także gry i zabawy dla najmłodszych i całych rodzin. Wstęp wolny.

Prezenty, które najmłodszym wręczy Mikołaj, można przekazywać 7 grudnia w godz.12-18 lub 8 grudnia w godz.10-16 w hali „Centrum” (al. Róż 3). Dodatkowe informacje pod numerem – 32/261 20 10 wew. 130

W trakcie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na wsparcie projektu „Akademia Rozmaitości” realizowanego przez dąbrowskie stowarzyszenie „Dar Serca”. Projekt skierowany jest do uczniów dąbrowskich szkół podstawowych, z rodzin w trudnej sytuacji finansowej, w ramach którego planowany jest cykl wycieczek edukacyjnych i zajęć, a także zakup pomocy dydaktycznych.

Głównym organizatorem akcji „Graj i pomagaj. Dąbrowskie Mikołajki” jest Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej.

Czytaj więcej

Wiadomości

PKZ zaprasza na wirtualne wzruszenia i radości

Ekspercka pomoc dla osób niepełnosprawnych

Nieruchomości

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia

Pracuj z nami! Aktualne nabory w Urzędzie Miejskim