30 lipca 2020

Zgłoś się do akcji Zagłębie za pół ceny!

„Zagłębie za pół ceny” po raz szósty odbędzie się w naszym mieście. Akcja polega na jednorazowym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty i usługi. W dniach 4 – 6 września br. w ramach „Zagłębia za pół ceny” będziemy mogli w promocyjnej cenie skorzystać m.in. z usług gastronomicznych.

Przedsięwzięcie to jest kontynuacją akcji „Sosnowiec za pół ceny”, która powstała z myślą o promowaniu oferty gastronomicznej Sosnowca. W 2015 roku do akcji przyłączyła się również Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź oraz Wojkowice. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców, jak i samych gastronomów. Wzięło w niej udział ponad 70 zagłębiowskich lokali w tym 16 z terenu Dąbrowy Górniczej.

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w tegorocznej akcji, zapraszamy do zapoznania z regulaminem oraz przesłania karty zgłoszenia.

Zgłoszenia przyjmuje Wydział Kultury, Sportu i Organizacji Czasu Wolnego Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Więcej informacji na stronie www.dabrowa-gornicza.pl oraz pod nr telefonu 32 295 68 49. Na zgłoszenia czekamy do 14 sierpnia br.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Czytaj więcej

Wiadomości

Autobus naukowy „Bądź jak Ignacy” nad Pogorią III

Wiadomości

Awaria systemów rządowych

Zagłębiowskie Centrum Onkologii z dotacją Metropolii

Zmiana siedziby Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych