26 sierpnia 2019

XII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników już we wrześniu!

XII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników ds. współpracy jednostek samorządu terytorialnego z ngo przed nami!

Zajmujesz się współpracą międzysektorową? Zastanawiasz się w jaki sposób efektywniej wykorzystać narzędzie i formy współpracy, by budować kapitał społeczny? Chcesz wymienić się doświadczeniami z innymi pełnomocnikami? To spotkanie jest dla Ciebie!
20 września widzimy się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Już dziś zapisz tę datę w kalendarzu. Zaczynamy o 11.00. Udział w wydarzeniu bezpłatny. Z programem spotkania można zapoznać się TUTAJ. Tegoroczne Forum poświęcimy kwestiom istotnym z punktu widzenia III sektora (tj. zmianom rozporządzeń dotyczących wzorów ofert, umów i sprawozdań dotacyjnych), jak i zagadnieniom związanym z sytuacją organizacji pozarządowych z perspektywy samorządu.

Organizatorami wydarzenia są: Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT, Związek Miast Polskich, Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych, Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej. Partnerem wydarzenia jest Unia Metropolii Polskich. Patron medialny to portal ngo.pl.

Formularz zgłoszeniowy należy przesyłać drogą mailową do dnia 13 września 2019r. na adres: cao@dabrowa-gornicza.pl.

Szczegółowych informacji o wydarzeniu udzielają pracownicy Centrum Aktywności Obywatelskiej Wydziału Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej Urzędu Miejskiego
w Dąbrowie Górniczej pod numerem telefonu 668 573 952.

Czytaj więcej

Wiadomości

Mundurowi pilnują przestrzegania zakazów

Centrum przesiadkowe, tunel i parkingi

Mieszkańcy dla medyków – drukują maski 3D

Zamknij drzwi, otwierając serce, czyli zdrowy rozsądek w czasach pandemii