26 sierpnia 2019

XII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników już we wrześniu!

XII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników ds. współpracy jednostek samorządu terytorialnego z ngo przed nami!

Zajmujesz się współpracą międzysektorową? Zastanawiasz się w jaki sposób efektywniej wykorzystać narzędzie i formy współpracy, by budować kapitał społeczny? Chcesz wymienić się doświadczeniami z innymi pełnomocnikami? To spotkanie jest dla Ciebie!
20 września widzimy się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Już dziś zapisz tę datę w kalendarzu. Zaczynamy o 11.00. Udział w wydarzeniu bezpłatny. Z programem spotkania można zapoznać się TUTAJ. Tegoroczne Forum poświęcimy kwestiom istotnym z punktu widzenia III sektora (tj. zmianom rozporządzeń dotyczących wzorów ofert, umów i sprawozdań dotacyjnych), jak i zagadnieniom związanym z sytuacją organizacji pozarządowych z perspektywy samorządu.

Organizatorami wydarzenia są: Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT, Związek Miast Polskich, Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych, Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej. Partnerem wydarzenia jest Unia Metropolii Polskich. Patron medialny to portal ngo.pl.

Formularz zgłoszeniowy należy przesyłać drogą mailową do dnia 13 września 2019r. na adres: cao@dabrowa-gornicza.pl.

Szczegółowych informacji o wydarzeniu udzielają pracownicy Centrum Aktywności Obywatelskiej Wydziału Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej Urzędu Miejskiego
w Dąbrowie Górniczej pod numerem telefonu 668 573 952.

Czytaj więcej

Wiadomości

Zmieniaj świat lokalnie. Dołącz do akcji Masz Głos

Wiadomości

Pierwsze karty ŚKUP tracą ważność!

Nieruchomości

Przetarg na wyłonienie podmiotu, który nabędzie prawo własności nieruchomości

Wiadomości

Aktywni znów pokazali, co potrafią