10 września 2019

Wyrusz w podróż w czasie i złap złodzieja z Dopolonym Kurierem! GRA MIEJSKA

Usytuowana w samym sercu miasta fabryka głośno dyszy ciężkim hukiem kłębów dymu i pary, niczym olbrzymi organizm, wśród ognia i iskier pompuje życie miasta rytmicznymi uderzeniami młotów i szczękiem żelaza  O świcie pierwsza gwizdawka fabryczna wzywa do siebie pracowników porannej zmiany. Wśród gwizdu pary daje się słyszeć lament kuriera „Olaboga! Wszystkie pieniądze zniknęły!” Pieniądze, okrągła sumka dziś o poranku miała być dostarczona dyrektorowi fabryki Wilhelmowi Fitznerowi, jako zapłata za duże zamówienie  maszyn górniczych dla Kopalni Paryż. Zadaniem uczestników gry terenowej jest wcielenie się w grupę detektywów, przeprowadzenie dochodzenia na terenie fabryki i odnalezienie złodzieja pieniędzy.

Fundacja Godne Życie zaprasza mieszkańców Dąbrowy Górniczej do udziału w edukacyjnej grze miejskiej „Dopolony Kurier II- w pogoni za złodziejem”. Gra terenowa odbędzie się 13 września 2019 (piątek) w godzinach od 10:00-14:00 w Fabryce Pełnej Życia. Do udziału w grze terenowej zgłaszać się mogą 5-10 osobowe drużyny. Udział w grze jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu 798-514-955 (proszę dzwonić w dniach pn-pt od godz. 11:00-19:00) oraz adresem mailowym: lukasz.kolber@fundacjagodnezycie.eu W zgłoszeniu prosimy podać nazwę drużyny, jej liczebność oraz telefon kontaktowy do opiekuna grupy.  Dla najlepszych drużyn przewidziano nagrody.

 

Projekt realizowany w ramach środków Fabryka Pełna Życia – włącz się!

Czytaj więcej

Wiadomości

Zmieniaj świat lokalnie. Dołącz do akcji Masz Głos

Wiadomości

Pierwsze karty ŚKUP tracą ważność!

Nieruchomości

Przetarg na wyłonienie podmiotu, który nabędzie prawo własności nieruchomości

Wiadomości

Aktywni znów pokazali, co potrafią