10 września 2019

Wyrusz w podróż w czasie i złap złodzieja z Dopolonym Kurierem! GRA MIEJSKA

Usytuowana w samym sercu miasta fabryka głośno dyszy ciężkim hukiem kłębów dymu i pary, niczym olbrzymi organizm, wśród ognia i iskier pompuje życie miasta rytmicznymi uderzeniami młotów i szczękiem żelaza  O świcie pierwsza gwizdawka fabryczna wzywa do siebie pracowników porannej zmiany. Wśród gwizdu pary daje się słyszeć lament kuriera „Olaboga! Wszystkie pieniądze zniknęły!” Pieniądze, okrągła sumka dziś o poranku miała być dostarczona dyrektorowi fabryki Wilhelmowi Fitznerowi, jako zapłata za duże zamówienie  maszyn górniczych dla Kopalni Paryż. Zadaniem uczestników gry terenowej jest wcielenie się w grupę detektywów, przeprowadzenie dochodzenia na terenie fabryki i odnalezienie złodzieja pieniędzy.

Fundacja Godne Życie zaprasza mieszkańców Dąbrowy Górniczej do udziału w edukacyjnej grze miejskiej „Dopolony Kurier II- w pogoni za złodziejem”. Gra terenowa odbędzie się 13 września 2019 (piątek) w godzinach od 10:00-14:00 w Fabryce Pełnej Życia. Do udziału w grze terenowej zgłaszać się mogą 5-10 osobowe drużyny. Udział w grze jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu 798-514-955 (proszę dzwonić w dniach pn-pt od godz. 11:00-19:00) oraz adresem mailowym: lukasz.kolber@fundacjagodnezycie.eu W zgłoszeniu prosimy podać nazwę drużyny, jej liczebność oraz telefon kontaktowy do opiekuna grupy.  Dla najlepszych drużyn przewidziano nagrody.

 

Projekt realizowany w ramach środków Fabryka Pełna Życia – włącz się!

Czytaj więcej

Wiadomości

Ożywić nieożywione w Galerii Sztuki PKZ

Wiadomości

38 lat od wprowadzenia stanu wojennego

Wiadomości

Mikołajki w NEMO z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci

Wiadomości

Metropolitarna Wigilia dla Samotnych