Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
16 października 2020

Stypendia Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia

Uczniowie dąbrowskich szkół zostali nagrodzeni stypendiami Miasta Dąbrowa Górnicza za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Prezydent przyznał 65 stypendiów wszystkim tym, którzy uzyskali nie tylko wysoką średnią ocen w roku szkolnym 2019/2020, ale również odnieśli sukcesy w olimpiadach i konkursach naukowych i artystycznych oraz w zmaganiach sportowych.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy sukcesów w realizacji kolejnych ambitnych celów.

Poniżej publikujemy listę stypendystów, natomiast w galerii umieszczone zostały zdjęcia tych uczniów, których rodzice wyrazili zgodę na ich publikację.

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

Paulina Chuderska – Szkoła Podstawowa nr 8

Julia Jachna – Szkoła Podstawowa nr 8

Jakub Czechowski – Szkoła Podstawowa nr 12

Mateusz Białas – Szkoła – Podstawowa nr 13

Maksymilian Brosch – Szkoła Podstawowa nr 13

Mateusz Stańko – Szkoła Podstawowa nr 13

Jessica Rachwał – Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi

Mateusz Pelz – Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi

Antoni Malec – Szkoła Podstawowa nr 29 z oddziałami Sportowymi

Łukasz Naprawca – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi

Maja Szczepańska – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi

Sebastian Wasiuk – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi

Zofia Nowak – Szkoła Podstawowa nr 30

Agata Rybak – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5

Benedykt Okamfer – Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi

Natalia Jaworska – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego

Julia Kasprzak – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego

Patrycja Makówka – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego

Jakub Polko – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego

Nicole Staczyńska – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego

Wiktor Banaszek – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

Eliza Barczyk – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

Jacek Białas – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

Dawid Hanak – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

Piotr Kowalczyk – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

Mateusz Moskal – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

Mateusz Zaręba – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

Bartosz Zięba – -II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

Paulina Sroka – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego

Kacper Halejak – Techniczne Zakłady Naukowe

 

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWO – ARTYSTYCZNE

Krzysztof Pielka – Szkoła Podstawowa nr 10

Joanna Towarek – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi

Zuzanna Zaworska – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego

Kacper Dudek – Zespół Szkół Muzycznych

Oliwia Gola – Zespół Szkół Plastycznych

Wojciech Kania – Zespół Szkół Plastycznych

Wiktoria Plaskota – Zespół Szkół Plastycznych

Mateusz Wolniaczyk – Zespół Szkół Plastycznych

 

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWO – SPORTOWE

Pola Paczyńska – Szkoła Podstawowa nr 7

Natalia Rogowicz – Szkoła Podstawowa nr 12

Bartosz Bieliński – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi

Julia Borowik – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi

Danuta Grudzień – Zespół Szkół nr 4

Jan Bochnak – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7

Emilia Tryjańska – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

Zuzanna Lenkiewicz – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

Nelly Kwaśkiewicz – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego

Karol Czerwiński – Techniczne Zakłady Naukowe

Kaja Barska – Zespół Szkół Sportowych

Joanna Hanusik – Zespół Szkół Sportowych

Natalia Jakubczyk – Zespół Szkół Sportowych

Joanna Kirejew – Zespół Szkół Sportowych

Julia Krynicka – Zespół Szkół Sportowych

Małgorzata Łabuś – Zespół Szkół Sportowych

Kinga Maziar – Zespół Szkół Sportowych

Wiktoria Mendyk – Zespół Szkół Sportowych

Paulina Nawrot – Zespół Szkół Sportowych

Julia Przewieźlik – Zespół Szkół Sportowych

Marta Siedlak – Zespół Szkół Sportowych

Zuzanna Sraga – Zespół Szkół Sportowych

Liwia Sroka – Zespół Szkół Sportowych

Karolina Szyszka – Zespół Szkół Sportowych

Kinga Tomasik – Zespół Szkół Sportowych

Edyta Wacławczyk – Zespół Szkół Sportowych

Paweł Wójcik – Zespół Szkół Sportowych

19

Czytaj więcej

Wiadomości

Lokalnie i na wynos

Wiadomości

Cała Polska w czerwonej strefie

Wiadomości

Połączmy tradycję z troską o środowisko

Wiadomości

Pora na zimowy czas