Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
 • Wersja dla niedowidzących Ikona wersja dla niedowidzącychWersja dla niedowidzących
 • Ikona wersja dla niepełnosprawnych Wersja dla niepełnosprawnych
 • Wielkość czcionki
  Zmniejsz rozmiar czcionki
  Zwiększ rozmiar czcionki
 • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
11 marca 2022

Startuje Młodzieżowy Klub Przedsiębiorczości. We wtorek pierwsze spotkanie

Drukuj

15 marca odbędzie się pierwsze spotkanie Młodzieżowego Klubu Przedsiębiorczości. W ramach tego projektu, młodzież – pod okiem ekspertów i praktyków – dowie się, czym jest biznes.

Młodzieżowy Klub Przedsiębiorczości to program, w którym uczestnicy będą poznawać dobre praktyki z obszaru przedsiębiorczości, a od prowadzących działalność gospodarczą dowiedzą się, jak funkcjonuje się w różnych branżach. W planach są również warsztaty i szkolenia, które pozwolą zdobyć nową wiedzą i przetestować biznesowe pomysły.

Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek, 15 marca, o godz.17 w siedzibie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. 3-go Maja 22. Omówione zostaną kwestie organizacyjne, młodzież podzieli się swoimi doświadczeniami, przedstawi oczekiwania i wspólnie z prowadzącymi opracuje plan dalszych działań.

MKP pozwoli zdobyć nowe kompetencje, poznać rówieśników o podobnych zainteresowaniach, porozmawiać z ekspertami czy skonsultować swoje pomysły z przedsiębiorcami. Spotkania Młodzieżowego Klubu Przedsiębiorczości będą odbywać się popołudniami, w siedzibie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz w instytucjach z nim współpracujących, m.in. Fabryce Pełnej Życia.

Zainteresowani uczestnictwem w projekcie, którego organizatorem jest Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, mogą zapisywać się poprzez stronę app.evenea.pl/event/mkp Udział bezpłatny.

DIP mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. DIP udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 533 322 578. Inkubator działa z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Więcej informacji o prowadzonych przez niego działaniach na stronie inkubator-dabrowa.pl

Pomoc dla startujących biznesów czy niedużych, lokalnych przedsiębiorstw nie ogranicza się do projektów Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Obejmuje m.in. pomoc przy przygotowaniu biznes planu, rejestracji i uruchomieniu działalności. Umożliwia pozyskanie dotacji, krajowych i unijnych, na funkcjonowanie czy zatrudnienie pracowników. Pomaga też w nawiązaniu relacji z kontrahentami i uzyskaniu u nich ulg albo zniżek. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronie dabrowa-gornicza.com

Czytaj więcej

Nieruchomości

Wykazy nieruchomości na sprzedaż

Strona główna

Noc Spadających Gwiazd na plaży przy Pogorii III

Strona główna

VIII edycja Pogoria Open Water

Rekreacja

Trener asystuje selekcjonerowi „Biało-czerwonych”. W klubie przygotowują się do sezonu