Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
20 lipca 2023

Skolim i Verba wystąpią w sobotę na Dąbrowa Summer Festival 2023

Drukuj

Już w tę sobotę (22 lipca) przed dąbrowską publicznością, na parkingu przy CH Pogoria, wystąpi Skolim oraz zespół Verba. Organizatorzy wydarzenia – Imprezowy Kartel oraz CH Pogoria – poza występami muzyków, przygotowali także moc innych atrakcji dla wszystkich uczestników zabawy.

Drugi koncert organizowany w ramach Dąbrowa Summer Festival rozpocznie się o godzinie 16:00. Ponownie na scenie pierwsi swoje ogromne umiejętności zaprezentują młodzi artyści z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej.

O godzinie 18:00 rozpocznie się koncert Skolima, którego utwór „Wyglądasz idealnie” był jednym z hitów lata 2022 roku. Co ciekawe, klip do tego utworu na portalu YouTube zanotował już ponad 151 mln wyświetleń! Skolim doskonale znany jest szerszej publiczności także dzięki takim kawałkom, jak „Kiss me Baby”, „Nie dzwoń do mnie mała” czy „Temperatura”.

Na zakończenie dnia (godz. 20:00) wystąpi z kolei zespół Verba, który słynie z łączenia różnych styli muzycznych, od house, elektro i jungle, aż po pop. Verba ma na swoim koncie „Superjedynkę” za utwór „Mogliśmy”. Niemniej znane utwory zespołu to z pewnością „Młode Wilki”, „Nie łam mi serca” czy „Głupia miłość”.

Koncert poprowadzi Paweł Zięba, a między występami kolejnych artystów, czas uczestnikom zabawy umilać będzie DJ Max Kolonkov. Koncerty młodych artystów z MOPT, Skolima oraz zespołu Verba, to nie jedyne atrakcje przygotowane dla uczestników letniej zabawy. Dąbrowa Summer Festival oferuje także m.in. liczne konkursy i zabawy, wesołe miasteczko z dmuchańcami, a także punkty gastronomiczne.

Zachęcamy mieszkańców Dąbrowy Górniczej wybierających się na koncert, aby skorzystali z bogatej oferty komunikacji miejskiej. Zmotoryzowani będą mogli skorzystać z parkingu CH Pogoria, a także bezpłatnych parkingów przy Hali Sportowej Centrum, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Muzeum Miejskim Sztygarka oraz Centrum Przesiadkowym (Dworzec PKP). Będzie można także skorzystać z parkingu płatnego przy Parku Wodnym Nemo.

Wstęp na ten i pozostałe koncerty w ramach Dąbrowa Summer Festival 2023 jest bezpłatny. Ostatni odbędzie się 19 sierpnia, a na scenie – także w ramach urodzin Miasta Dąbrowa Górnicza – wystąpi m.in. Kamil Bednarek oraz Tribbs. Tego dnia odbędzie się także akcja „Motoserce”, organizowana przez klub motocyklowy VC 19-78 FG, który zrzeszony jest w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Akcja ma ogromne znaczenie dla zasobów krwi w polskich szpitalach oraz bankach krwi.

Czytaj więcej

Strona główna

Stypendia dla najlepszych

Wiadomości

Mamy powody do dumy. Kończy się modernizacja dworca

Rekreacja

Weekend w mieście

Wiadomości

Wnioski na dotacje