Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
16 stycznia 2023

Profesjonalny wizerunek przedsiębiorcy. DIP organizuje kolejne szkolenie

Drukuj

Autoprezentacja, publiczne wystąpienie czy oficjalne spotkanie. O tym, jak w tych sytuacjach wypaść profesjonalnie, dąbrowscy przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się podczas bezpłatnego szkolenia, które odbędzie się 19 stycznia.

Szkolenie „Ja jako profesjonalista. Kreowanie wizerunku przy wykorzystaniu komunikacji niewerbalnej i autoprezentacji” poprowadzi Marta Zwierzchowska, kierownik sprzedaży PZU. W jego trakcie będzie można m.in. dowiedzieć się, jak postępować, by być dobrze rozumianym przez odbiorcę, a także co zrobić, by prezentować siebie i swoje pomysły z jak najlepszej strony. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną elementy autoprezentacji (mowa ciała, techniki komunikacyjne niewerbalne), niuanse savoir vivru biznesowego, a także rady dotyczące przygotowań przed wystąpieniem czy ważnym, oficjalnym spotkaniem.

Druga część spotkania to networking, czyli swobodne rozmowy uczestników, w czasie których mogą się poznać, wymienić pomysłami albo nawiązać współpracę.

Szkolenie odbędzie się 19 stycznia, w godz.17-19, w siedzibie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (ul. 3 Maja 22). Udział bezpłatny. Rejestracja na stronie app.evenea.pl/event/jajakoprofesjonalista

Kim jest prowadząca spotkanie?

Marta Zwierzchowska – jako kierownik sprzedaży PZU wspiera zarówno wieloletnich agentów, jak również rekrutuje i wdraża do pracy agenta nowe osoby, dopiero rozpoczynające przygodę ze sprzedażą ubezpieczeń – pomagając im we własnym rozwoju, pozwalającym na profesjonalne budowanie swojego biznesu.

Wykorzystując swoje doświadczenie, jako trener biznesu specjalizuje się w szkoleniach z szeroko rozumianej sprzedaży i negocjacji, poszukiwania, pozyskiwania i obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej, budowania wizerunku czy train the trainers.

Jej pasją jest również psychologia, obecnie zgłębia temat Terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) pozwalającej na odkrywanie i uczenie się, jak żyć w sposób zgodny z osobistymi wartościami przy jednoczesnym rozwijaniu elastyczności psychologicznej i uważności – niezwykle przydatnych również w biznesie.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W Inkubatorze można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami.

Inkubator pomaga w biznesie

DIP udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 785 656 419. Inkubator działa od 2019 r., z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Inkubator jest współorganizatorem programów i konkursów: „Model biznesowy dla Dąbrowy”, a także „Lokal na start”. Więcej informacji o prowadzonych przez niego działaniach na stronie inkubator-dabrowa.pl i facebook.com/Dabrowski.Inkubator.Przedsiebiorczosci

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Obejmuje m.in. pomoc przy przygotowaniu biznes planu, rejestracji i uruchomieniu działalności. Umożliwia pozyskanie dotacji, krajowych i unijnych, na funkcjonowanie czy zatrudnienie pracowników. Pomaga też w nawiązaniu relacji z kontrahentami i uzyskaniu u nich ulg albo zniżek. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronie dabrowa-gornicza.com

Czytaj więcej

Strona główna

Weekend w mieście

Wiadomości

Na dwa miesiące ciężarówki wracają na Strzemieszycką

Wiadomości

Poczuj magię Świąt w Dąbrowie Górniczej

Wiadomości

Mikołajki w Dąbrowie Górniczej