10 września 2019

Pochwal się pomysłem na biznes

Do 18 października można zgłaszać się do konkursu „Model biznesowy dla Dąbrowy”.

Konkurs to propozycja dla osób , które mają dobrze przemyślany pomysł na biznes i zaplanowane działania, jak wprowadzić go w życie. Chodzi w nim o wyłonienie oryginalnego, najbardziej innowacyjnego, spójnego merytorycznie oraz finansowo przedsięwzięcia biznesowego.

Uczestnikami mogą być osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej i nie prowadziły jej w okresie 3 lat przed przystąpieniem do konkursu. W pierwszej fazie należy przedstawić swój model biznesowy i przejść szkolenie online. Przed tym można skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Zakwalifikowanych do drugiego etapu czeka warsztat z prezentacji, a finalnie prezentacja własnego modelu biznesowego przed jury i publicznością w Pałacu Kultury Zagłębia.

Na zwycięzcę czeka nagroda główna w wysokości 15 tys. zł. Przewidziano również nagrody pieniężne i rzeczowe za dalsze miejsca. Głównym organizatorem jest Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, a partnerami Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje o konkursie: www.inkubator-dabrowa.pl/konkursy/konkurs-na-najlepszy-model-biznesowy/

„Model biznesowy dla Dąbrowy” to kolejne miejskie przedsięwzięcie, stawiające na rozwój przedsiębiorczości i wsparcie inicjatyw gospodarczych podejmowanych przez dąbrowian. Innym przykładem jest konkurs „Lokal na start” czy działalność Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Więcej na temat DIP na stronie www.inkubator-dabrowa.pl

Czytaj więcej

Wiadomości

Zmieniaj świat lokalnie. Dołącz do akcji Masz Głos

Wiadomości

Pierwsze karty ŚKUP tracą ważność!

Nieruchomości

Przetarg na wyłonienie podmiotu, który nabędzie prawo własności nieruchomości

Wiadomości

Aktywni znów pokazali, co potrafią