Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
 • Wersja dla niedowidzących Wersja dla niedowidzących
 • Wersja dla niepełnosprawnych
 • Wielkość czcionki
  Zmniejsz rozmiar czcionki
  Zwiększ rozmiar czcionki
 • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
24 czerwca 2021

O kwiatach i własnym biznesie

Drukuj

W poniedziałek o godz. 18 odbędzie się kolejne spotkanie z serii Biznes Chillout. Tym razem zawita do pizzerii Walcownia w Fabryce Pełnej Życia, a jego gościem będzie Klaudia Chrzanowska ze Studia Kwiatów.

Biznes Chillout, organizowany przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, to propozycja skierowana do przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i całego regionu. Uczestniczyć w nim mogą również osoby, które rozważają rozpoczęcie działalności gospodarczej. Podczas spotkania można nawiązać wiele wartościowych relacji czy zrobić krok do wspólnych przedsięwzięć. Początek o godz.18. Udział bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Gościem Biznes Chillout vol. 19 będzie przedsiębiorczyni, właścicielka dąbrowskiego Studia Kwiatów – Klaudia Chrzanowska. Pizzeria Walcownia znajduje się na terenie Fabryki Pełnej Życia (ul. Kościuszki 3).

Porzuciła pracę w filarze państwowym, później w korporacji na rzecz bycia sobie sterem, żeglarzem i okrętem, by podjąć ryzyko własnej działalności gospodarczej. Po kilku miesiącach działania w niełatwych czasach pandemii mówi, że nie żałuje. Ciągle pracuje nad rozwojem własnej marki, a jak sama twierdzi mierzy wysoko, choć potrzebuje jeszcze czasu na realizację wszystkich planów.

Studio Kwiatów, które mieści się przy ul. Sobieskiego 17 w Dąbrowie Górniczej, to raj dla wszystkich miłośników roślin. Można w nim zakupić nie tylko wyszukane gatunki roślin wraz z akcesoriami, ale też przemiło spędzić czas. Klaudia stworzyła przepiękną przestrzeń z duszą, gdzie już na pierwszy rzut oka widać zamiłowanie do designu i nietuzinkowych wnętrz.

Studio Kwiatów to też idealna przestrzeń dla fotografów i spotkań warsztatowych, które prowadzi także sama właścicielka, m.in ze sztuki plecenia makramy czy tworzenia zielonych kompozycji.

Klaudia prywatnie jest mamą małego Hubercika. Ma wiele zainteresowań i pasji, uwielbia oczywiście rośliny i ich pielęgnację, renowację mebli, wszelkie artystyczne robótki ręczne, cukiernictwo, a nawet jazdę motocyklem.

Spotkania Biznes Chillout, organizowane przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, są współfinansowane ze środków miasta.

Oprócz organizacji biznesowych spotkań, szkoleń i comiesięcznej serii konsultacji, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 533 322 578. Pomoc i bezpłatne porady czekają na wszystkich, którzy w trudnych czasach dla gospodarki mierzą się z wyzwaniami rynku.

DIP mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewniania kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości działa od lipca 2018 r., powstał z inicjatywy miasta oraz organizacji z naszego regionu, m.in. Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru oraz Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. W partnerstwie z Urzędem Miejskim realizuje programy „Lokal na start”, którego czwarta edycja została rozstrzygnięta w kwietniu (więcej informacji na stronie www.dabrowa-gornicza.pl/aktualnosci/lokal-na-start-rozstrzygniety-po-raz-czwarty/), a także „Model biznesowy dla Dąbrowy”. Informacje o jego bieżącej działalności na stronie www.inkubator-dabrowa.pl

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości cieszy się powodzeniem wśród osób, które korzystają z jego usług, ale jest też dostrzegany na zewnątrz. Został m.in. doceniony w ogólnopolskim konkursie „Innowacyjny Samorząd”. Więcej informacji: www.dg.pl/aktualnosci/dabrowski-inkubator-przedsiebiorczosci-wyrozniony

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronie dabrowa-gornicza.com

Czytaj więcej

Wiadomości

We wtorek kolejna europotyczka, a w sobotę ligowe emocje wracają do hali „Centrum”

Wiadomości

„Model biznesowy dla Dąbrowy” po raz drugi

Strona główna

Wyniki Budżetu Obywatelskiego 2022. Wygrał Strażak, do realizacji aż pięć projektów

Strona główna

Pora na kolejną odsłonę komunikacyjnej rewolucji w Dąbrowie Górniczej