Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
 • Wersja dla niedowidzących Ikona wersja dla niedowidzącychWersja dla niedowidzących
 • Ikona wersja dla niepełnosprawnych Wersja dla niepełnosprawnych
 • Wielkość czcionki
  Zmniejsz rozmiar czcionki
  Zwiększ rozmiar czcionki
 • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
10 września 2021

Kolejna tura bezpłatnych szczepień w CH Pogoria

Drukuj

Zdaniem ekspertów jedyną skuteczną ochroną przed ciężkim przebiegiem choroby wywołanej wirusem SARS-CoV-2 jest zaszczepienie się. Taką możliwość po raz kolejny będą mieli klienci Centrum Handlowego Pogoria w ramach ogólnopolskiej akcji „Ostatnia Prosta #SzczepimySię”. Tym razem Mobilna Jednostka Szczepiąca będzie przyjmować chętnych w piątki i soboty, począwszy od dziś (tj. 10 września), w godzinach od 9:00 do 18:00.

Podczas sierpniowej edycji akcji w CH Pogoria z możliwości zaszczepienia się jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson skorzystało 308 osób. – To był bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę panującą aurę oraz okres urlopowy. Niestety z danych udostępnianych przez Ministerstwo Zdrowia wynika, że od września dynamika nowych zachorować nabiera rozpędu. Dlatego zachęcamy mieszkańców Dąbrowy Górniczej oraz okolic do bezpłatnego zaszczepiania się w naszej galerii. Wspólnie przyczyńmy się do tego, aby lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, nie musieli zmagać się z dylematem, komu pomóc w pierwszej kolejności, tak jak to miało miejsce przy poprzednich falach epidemii – apeluje Ewelina Nowak-Olszowiec, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.

We wrześniowe piątki i soboty Mobilna Jednostka Szczepiąca w CH Pogoria zlokalizowana będzie w strefie coworkingowej, w sąsiedztwie salonu marki sportowej 4F. Z możliwości bezpłatnego szczepienia będzie mogła skorzystać każda osoba dorosła. Na szczepienie nie trzeba się wcześniej rejestrować. Po prostu wystarczy przyjść do punktu, wypełnić obowiązkowy formularz, przejść kwalifikację do szczepienia, a następnie poddać się szczepieniu. W CH Pogoria aplikowana będzie jednodawkowa szczepionka Janssen Vacine firmy Johnson&Johnson.

Zgodnie z obowiązującymi procedurami każda zaszczepiona osoba będzie musiała pozostać w punkcie szczepień przez 15 minut po aplikacji. Akcja „Ostatnia Prosta #SzczepimySię” organizowana jest po raz kolejny we współpracy z partnerem strategicznym galerii – Śląskim Parkiem Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia.

To nie jedyne działanie podejmowanie przez CH Pogoria w kontekście walki z koronawirusem. – Od marca zeszłego roku wdrażamy i usprawniamy procesy, które pozwalają na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim klientom przebywającym na terenie naszej galerii. Zmiany wprowadzone w centrum to m.in. zintensyfikowana praca serwisów sprzątających, regularne ozonowanie toalet, kompleksowa wentylacja galerii, dozowniki z płynem do dezynfekcji przy każdym wejściu oraz w toaletach, a także przestrzeganie obowiązku zasłaniania nosa i ust oraz utrzymanie bezpiecznego dystansu między osobami – podkreśla Ewelina Nowak-Olszowiec.

 

 

Czytaj więcej

Nieruchomości

Wykazy nieruchomości na sprzedaż

Strona główna

Noc Spadających Gwiazd na plaży przy Pogorii III

Strona główna

VIII edycja Pogoria Open Water

Rekreacja

Trener asystuje selekcjonerowi „Biało-czerwonych”. W klubie przygotowują się do sezonu