Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
14 sierpnia 2023

Inkubator bezpłatnie wprowadzi przedsiębiorców w świat social mediów

Drukuj

Chcesz pokazywać siebie i swoją firmę w social mediach, ale nie wiesz od czego zacząć? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości przygotował szkolenie, po którym duże łatwiej będzie zmierzyć się z tym wyzwaniem.

Stawiający pierwsze kroki w biznesie często słyszą, że bez social mediów nie ma szans na rynku. Sporo w tym racji, a ci, którzy noszą się z zamiarem rozpoczęcia swojej przygody z Facebookiem czy Instagramem, powinni skorzystać z propozycji DIP.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, w ramach cyklu BiznesMixer, organizuje bezpłatne szkolenie „Twoja firma w social mediach. Szkolenie dla początkujących”, które poprowadzi Katarzyna Pawłowska. Wydarzenie odbędzie się 22 sierpnia, w godz.17-19, w siedzibie DIP (ul. 3 Maja 22). Zapisy na stronie app.evenea.pl/event/twojafirmawsocialmediach Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie pozwoli m.in. odpowiedzieć na pytania:

 • Jak zacząć pokazywać się w social mediach?
 • Facebook? Instagram? LinkedIn? Jakie platformy wybrać?
 • Do kogo kierować swoją ofertę?
 • Jakie narzędzia przydadzą się na samym początku Twojej drogi w social mediach?
 • Skąd brać pomysły na treści w social mediach?

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Pawłowska – menadżerka Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, w którym od 2021 pomaga młodym przedsiębiorcom rozwinąć swój biznes, a także zajmuje się działaniami w social mediach. Od ponad dziesięciu lat spełnia się na stanowisku specjalisty ds. marketingu. Współpracuje z agencją marketingową MOM Studio, odpowiadając za prowadzenie kanałów social media i newsletterów dla klientów. Przedsiębiorczyni, właścicielka marki ALL FOR CAMP działającej w branży turystycznej.

BiznesMixer jest spotkaniem nie tylko szkoleniowym, ale także networkingowym. Dlatego to dobra okazja do nawiązania kontaktów, porozmawiania o swojej działalności czy pomysłach na biznesowe przedsięwzięcia.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.

Szczegółowe informacje o działalności i ofercie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości można znaleźć na jego fan page`u.

DIP mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. DIP udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 785 656 419. Inkubator działa od 2019 r., z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Jest współorganizatorem programów i konkursów: „Model biznesowy dla Dąbrowy”, a także Lokal na start”.

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Obejmuje m.in. pomoc przy przygotowaniu biznes planu, rejestracji i uruchomieniu działalności. Umożliwia pozyskanie dotacji, krajowych i unijnych, na funkcjonowanie czy zatrudnienie pracowników. Pomaga też w nawiązaniu relacji z kontrahentami i uzyskaniu u nich ulg albo zniżek. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronie dabrowa-gornicza.com

Czytaj więcej

Wiadomości

Znamy wyniki głosowania w Budżecie Obywatelskim

Strona główna

Trzysta bocianów na budowie huty. Rozmowa z Anną Cieplak

Wiadomości

Ruszają fora mieszkańców

Wiadomości

Spotkanie wokół historii miasta i Huty „Katowice” oraz książki „Ciało Huty” Anny Cieplak