Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
1 grudnia 2021

Grudniowy Hip-Hop Show

Drukuj

Grudzień z AudioNacją! Takie atrakcje przygotowała przygotowała dla nas AudioNacja w ramach „Grudniowego Hip-Hop Show” w klubie ROCK OUT w Dąbrowie Górniczej.

Audionacja mocno wystartowała ze swoją działalnością eventową, współorganizując koncert w krakowskim klubie HALA FORUM, na którym wystąpili DONGURALESKO, MIŁY ATZ, POKAHONTAZ czyli FOKUS, RAHIM wraz z mistrzami DJ-ki i krążków tj. DJ WEST, Magiera czy DJ WOJNA oraz DJ WuDU, którzy wystąpili na scenie, w tak niezwykłych okolicznościach, jakimi były urodziny jednego ze wspomnianych wyżej artystów. Wydarzenie to na zawsze pozostanie w sercach obecnych tam ludzi, mocno dodając skrzydeł fanom tych zespołów, ponieważ dokonali tego w środę a ponadto raperzy zagrali razem na żywo, po raz pierwszy w historii – utwór Towarzystwo Ludzi Prostych!

04.12Vix.N i VNM (support: MaxFlo surprise, Spiker&Placenty)

Zagrają dla Was, jako support Spiker&Placenty, czyli rodowici zagłębiacy, ekipa starego pokolenia dąbrowskiego old school’u, po nich niesamowity Vix.N ze świeżym materiałem z albumu Nove Serce. Artysta ten działa już od ponad 15 lat na deskach polskiej sceny muzycznej. Obok Vix.N pojawi się niesamowicie doświadczony muzyk prosto z Elbląga, jest nim VNM! W czasie swojej drogi muzycznej zagrał setki koncertów w Polsce i w Europie. Styl VNM-a to przeróżne, w miarę przystępne treści zamknięte w skomplikowanych schematach rymów rozsianych po wersach nieustannie zmieniającego się flow, którego kontrolę opanował do perfekcji. Powyżsi artyści nagrali niedawno wspólnie utwór „Lucky Striker” z krążka Nove Serce, kto wie, może i to usłyszymy na żywo.

Bilety na stronie https://sklep.ebilet.pl/273030727409336322 oraz w klubie.

11.12POKAHONTAZ

Idąc tropem świątecznej zabawy wystąpi dla nas Pokahontaz (Rahim, Fokus i DJ West), czyli bardzo dobrze znany na śląsku skład z dawnej Paktofoniki. Rahim oraz Fokus – są to niesamowicie doświadczeni muzycy z Katowic, którzy posiadają swoje niemałe rzesze fanów z genialnym wprost DJ WEST-em, który mimo młodego wieku nie odstaje od reszty z umiejętnościami. Twórczość zespołu charakteryzuje odejście od typowego jak dla polskiej sceny hip-hopu, nacisku na przekaz artystyczny. Muzyka Pokahontaz zawiera wpływy szeroko pojętej muzyki elektronicznej z tekstami skoncentrowanymi na warsztacie wykonawczym opartymi na konfrontacji.

Bilety na stronie https://sklep.ebilet.pl/273030727409336323 oraz w klubie.

18.12donGURALesko i SHELLERINI. (support: Topic, laureat konkursu)

Support to Topic, krakowscy artyści ze świeżo upieczonym albumem Lemoniada, obok nich pojawi się ktoś, kto wygra konkurs. Zasady są proste, zakup karnet, przyjdź na Vixena i VNM-a, zgłoś swój udział w konkursie, szczegóły zostaną przedstawione podczas koncertu, wygrać możesz występ przed poznaniakami na scenie w Rock Out.

Wtedy to zawitają na scenę donGURALesko wraz z Shellerinim. Czy zagrają coś starego? Pewnie usłyszymy ze sceny takie znakomite produkcje, jak Betonowe Lasy Mokną czy El Polako, które na zawsze zostaną w sercach fanów dobrego hip-hopu. Dzień koncertu jest o tyle wyjątkowy, iż kilkanaście godzin wcześniej, w/w artyści wydają najnowszy wspólny album noszący nazwę „Trynity” gdzie produkcją dla Shellera i Gurala zajął się Tailor Cut. To czym tym razem zaskoczy Nas wszystkich Dziadzior, w sobotę 18-tego, podczas Grudniowego Hip-Hop Show, w roku 2021?

W ramach tego wydarzenia uruchomiono sprzedaż karnetów na wszystkie trzy koncerty w promocyjnej cenie, karnet można zakupić do soboty 4 grudnia włącznie na stronie https://sklep.ebilet.pl/273030727409336322 oraz w klubie.

Bilety na koncerty: 1 pula: 50 PLN 2 pula: 70 PLN W dniu koncertu: 90 PLN

Karnet: 140 PLN

Czytaj więcej

Rekreacja

Kiermasz wielkanocny w CH Pogoria

Strona główna

Weekend w mieście

Rekreacja

Spotkanie z triumfatorami europejskich rozgrywek

Strona główna

Wsparli dąbrowską kulturę