7 lipca 2020

Akcja Lato 2020 – Aktywne Lato z CSiR!

Jako co roku Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej przygotowało dla wszystkich chętnych, którzy tegoroczne lato spędzają w mieście, ofertę na aktywne i rodzinne wakacje.

W ramach “Aktywnego Lata z CSiR” będzie można skorzystać z bezpłatnych zajęć m.in. tenis ziemny, zapasy, ścianka wspinaczkowa, a także popływać na deskach typu “SUP”. Na wszystkie zajęcia obowiązuje strój sportowy stosowny do rodzaju zajęć, a także zachowanie środków bezpieczeństwa i higieny, obowiązujące obecnie na danym obiekcie. Ze względu na wprowadzone obostrzenia Głównego Inspektora Sanepidu, na niektóre zajęcia obowiązuje limit uczestników oraz wcześniejsza rejestracja, w związku z powyższym zapraszamy do zapoznania z zasadami udziału w każdych z zajęć. 

  • “SUPer Akcja Lato” – Wypożyczalnia i podstawy na deskach typu “SUP” – każdy poniedziałek wakacji 10:00-12:00 Pogoria III, ilość miejsc na zajęcia ograniczona, rezerwacji i więcej informacji pod nr.tel. 603 523 698.
  • “Wakacyjne wspinanie na Zielonej” – Podstawy bezpiecznego wspinania, zajęcia na ściance wspinaczkowej z Dąbrowskim Speleoklubem – każda środa lipca i sierpnia 12:00-18:00 CSLiW w Parku Zielona ul. Letnia 9, ilość miejsc ograniczona – zgłoszeń dokonujemy pod numerem telefonu 32 2626997 (recepcja Centrum Sportów Letnich i Wodnych w Parku Zielona w ciągu tygodnia poprzedzającego oraz w dniu zajęć). Limit nie dotyczy osób, które posiadają własną uprząż wspinaczkową (nie muszą się zapisywać telefonicznie, zgłaszają się bezpośrednio w miejscu zajęć).
  • “Wakacje z zapasami” – Treningi ogólnorozwojowe z elementami zapasów – 13 do 17 lipca oraz 17 do 21 sierpnia 2020r. 13:00 – 14:00 – Hala “Centrum”.
  • “Letnia Akademia Tenisa Ziemnego” – Gry i zabawy z elementami tenisa ziemnego – 10 do 14 sierpnia 2020r. 17:00 – 20:00 – Korty Tenisowe,               ul.1000-lecia 21.
  • “Letnia Akademia Bokserska” – Zajęcia ogólnorozwojowe wraz podstawami bokserskim z Dąbrowskim Klubem Bokserskim – 3 do 31 sierpnia 2020r. od poniedziałku do piątku 9:00 – 11:00 – Hala Sportowa, ul. Swobodna 46, więcej informacji pod nr.tel. 504 798 823.
  • “Aktywna Sobota” – Zajęcia z fitnessu, zumby, salsy, itp. dla wszystkich chętnych, co sobotę spotkania z okolicznymi klubami, agencjami eventowymi, siłowniami, które poprowadzą aktywne treningi – każda sobota lica i sierpnia 18:00 – 20:00 – teren ośrodka CSLiW Pogoria III.
  • “Lato w Nemo” – od 1 lipca do 31 sierpnia 2020r. z wyjątkiem niedzieli – bezpłatne wejścia dla dzieci i młodzieży z terenu Dąbrowy Górniczej z uwzględnieniem:                              a) dzieci i młodzież ze szkół podstawowych po ukończeniu 13 roku życia: wstęp w godzinach 9.00 – 16.00 (ostatnie wejście godz. 14.00) na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości wydanego dla dziecka, potwierdzających miejsce zamieszkania na terenie Gminy Dąbrowa Górnicza,                                            b) dzieci w wieku przed osiągnięciem wieku szkolnego oraz ze szkół podstawowych do ukończenia 13 roku życia: wstęp w godzinach 9.00 – 21.00 (ostatnie wejście godz. 19.00), obowiązkowo pod opieką opiekuna prawnego na podstawie wpisu w dokumencie opiekuna w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym lub legitymacji szkolnej, lub innego dokumentu tożsamości wydanego dla dziecka, potwierdzających miejsce zamieszkania na terenie Gminy Dąbrowa Górnicza, wstęp opiekuna zamieszkałego na terenie Dąbrowy Górniczej odbywa się na podstawie przysługującego biletu ulgowego lub normalnego z uwzględnieniem 20% zniżki.

REGULAMIN AKCJI LATO do pobrania TUTAJ

Sprawdź program Akcji Lato! [kliknij]

Czytaj więcej

Wiadomości

Autobus naukowy „Bądź jak Ignacy” nad Pogorią III

Wiadomości

Awaria systemów rządowych

Zagłębiowskie Centrum Onkologii z dotacją Metropolii

Zmiana siedziby Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych