Jak wieść niesie, już 11 lutego bal, jakiego w całym Zagłębiu nie było: Eko-bal!
Na niezwykły imprezę karnawałową zaproszone są wszystkie osoby chcące się wytańczyć za wszystkie czasy, a przy tym dowiedzieć się czegoś o ekologii, spragnione wyśmienitej zabawy, lubiące smak rywalizacji, które dadzą jej upust w konkursach.
Jak podkreślają organizatorzy mile widziane sa osoby zarażające innych pozytywną energią oraz ci, którym uśmiech nie schodzi z twarzy...czyli wszystkie dzieci wraz z rodzicami!
A teraz kilka uwag technicznych :)
Bal rozpocznie się o 16.00. Bilet wstępu jest w cenie sobotniej wejściówki.
Do ok. 16.30 przewidziane jest schodzenie się dzieci oraz swobodne zabawy, potem ruszamy już z tańcami!
W planie: tańce, wspólne zabawy, konkursy, robienie strojów i rekwizytów z surowców wtórnych, poczęstunek dla dzieci oraz, oczywiście, wybór Eko-Króla i Eko-Królowej Balu!
Z racji tematu przewodniego tematu Eko-Balu jedna z konkurencji będzie polegała na przyniesieniu jak największej liczby plastikowych zakrętek: rodziców prosimy o przyniesienie zakrętek w woreczku wraz z karteczką, na której będzie napisane imię i nazwisko dziecka oraz liczba zakrętek.
Zakrętki będą przekazane Fundacji "Pomagamy z Uśmiechem" z Katowic, organizującej pomoc dla chorych dzieci! zobacz
• Stroje karnawałowe bardzo pożądane :)
Tego dnia można też nie uczestnicząc w Balu, przenieść do naszego Centrum zakrętki.
Za wszystkie BARDZO DZIĘKUJEMY!
Centrum Spędzania Wolnego Czasu BAJOKO
Muzyczne Przedszkole Niepubliczne BAJOKO
ul.11 Listopada 1
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 32 260 09 54





